Akviziční obchodník (m/ž) | 50 000 Kč | bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Obchodní manažer / manažerka, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Obchodní tým hledá lovce nových obchodních příležitostí. Baví Vás svět obchodu a máte zkušenost ze strojírenského prostředí? Pojďte pracovat pro stabilní společnost zaměřenou na komplexní služby v železničním průmyslu od pronájmu lokomotivy po zakázkovou výrobu a opravu komponentů.

Pro našeho dlouhodobého partnera hledáme novou posilu na pozici Akvizičního obchodníka (m/ž).

Co Vám nabízíme?

  • Dle zkušeností odpovídající finanční ohodnocení 50 000 Kč
  • Motivační bonusy z uzavřených obchodů
  • Stravenkovou kartu ­ třeba na oběd nebo rodinný nákup
  • Flexibilní pracovní dobu
  • MultiSport kartu jedna karta se spoustou možností
  • Možnost homeoffice
  • Pojištění odpovědnosti – hrazené zaměstnavatelem
  • Služební automobil – i pro soukromé účely
  • Termín nástupu dohodou – na kvalitní posilu našeho týmu si rádi počkáme

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Vyhledávat a realizovat nové obchodní příležitosti
  • Rozvíjet spolupráci u stávajících partnerů
  • Mapování trhu a podíl na tvorbě obchodní strategie pro následující období
  • Prezentace návrhů možných řešení dle požadavků klientů
  • Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
  • Reporting

Jaká kritéria by měl náš nový kolega splňovat?

  • Vzdělání technického zaměření nebo odpovídající praxe na obdobné pozici
  • Dovednost číst v technické dokumentaci
  • Tah na branku
  • Soft skills na úrovni uvedené pozice
  • Dovednost komunikace v anglickém nebo německém jazyce slovem i písmem

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Poděbrady
  • JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce
  • 23 500 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
  • Poděbrady
  • František Miláček
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. února
  • Luštěnice
  • SENIOR-CLUB.cz, s.r.o.
  • 33 000 – 41 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. dubna
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Auto-ID s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. března
  • SITEKOM s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. dubna
  • Faurecia Emissions Control Technologies…
  • 90 000 – 110 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Kosmonosy
  • ESPERANTO s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 5. března

OBI Česká republika s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., BARTON Market servis, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., PK ham spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., Karma Český Brod a.s., LECCOS, z.s., HYGOTREND, s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Beskydské uzeniny, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Crocodille ČR, Lidl Česká republika s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Marie Havlová, Alerta s.r.o., Věra Pietrasová, GASTROART CZ, spol. s r.o., AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o., JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce, František Miláček, VARI, a.s., SENIOR-CLUB.cz, s.r.o., Auto-ID s.r.o., SITEKOM s.r.o., SICURO SERVICES s.r.o., Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o., DREAMland, spol. s r.o., Dragon Internet a.s., ESPERANTO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Likvidátor / likvidátorka škod, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Projektant / Projektantka, Mistr / Mistrová, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kolín, Celá ČR, Nymburk, Sadská, Vrbová Lhota, Pečky, Milovice, okres Nymburk, Lysá nad Labem, Český Brod, Kbel, Benátky nad Jizerou, Mochov, Městec Králové, Benátky nad Jizerou, Čelákovice, Řepov, Úvaly, Jirny, Žiželice, okres Kolín, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Doubek, Poděbrady, Libice nad Cidlinou, Luštěnice, Kosmonosy

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ auto automobil bonus bonusy den flexibilní hledám hodnocení HR IT job kolega komunikace Luže měření mobil možnost nabídka nové obchodní odpovědnost Office ohodnocení partner pojištění pozice pracovní pracovní nabídka praxe prostředí reporting služební služební auto SOU společnost sport stabilní strategie telefon vedení vzdělání zaměstnavatel životopis anglické díl dohodou dokument dovednost finanční jednání karta kontakt kov kvalitní motivační německé obchod obchodník PR prezentace průmysl příležitost příležitosti případ příprava report řešení služby stroj technické termín trh tým zkušenost