Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Production Engineer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karviná
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Projektový / projektová manažerka, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička automatizace
Min. vzdělání Vyšší odborné
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2), Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 55.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro významnou výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na

pozici Production Engineer

Pohovor včetně prohlídky pracoviště a osobní schůzky v přátelském prostředí firmy. V případě zájmu prosíme o poslání životopisu či kontaktních informací.

Náplň práce:

  • vedení svěřených projektů v rámci automatizace pracoviště
  • zajišťování automatizace a optimalizace výrobních procesů na montážních linkách
  • navrhování inovativních řešení s cílem zefektivnění výroby
  • návrh přípravků, jednoúčelových strojů a robotických pracovišť

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost kreslení ve 3D CAD (Solidegde, Autocad Inventor, Solidworks)
  • práce s výkresovou strojní a technickou dokumentací
  • samostatnost, technické myšlení, kreativita
  • praxe na obdobné pozici
  • základní znalost AJ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdové ohodnocení v souladu s Vaší praxí a zkušenostmi v rozmězí 50.000 – 55.000 CZK
  • Dovolená nad rámec ZP – 25 dnů dovolené
  • Podpora Vašeho vzdělání a rozvoje (kurzy AJ a další školení)
  • Dotované stravování za zvýhodněné ceny od 1Kč
  • Slevu na firemní zboží
  • Práce v přátelském kolektivu

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • Stein Seal Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. prosince
  • Holešovice, Praha
  • Corporate parity s.r.o. v likvidaci
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Praha
  • Moctezuma Foods s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Rudná, Praha-západ
  • Harrier Europe s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
  • Ostrava
  • PRAGA-Automotive s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
    Benefity:
  • Vršovice, Praha
  • Probační a mediační služba
  • 27 500 – 39 700 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Klatovy
  • DOPRON s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., MORA FIT s.r.o., TextilEco a.s., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Karviná, Celá ČR, Orlová, Havířov, Rychvald

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Odbory - proč a jak je založit

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ auto cíle CZK den dovolená hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy měření Most náplň práce ohodnocení podpora pohovor práce pracoviště praxe prostředí rozvoj samostatnost SOU společnost stravování školení vedení vhodné vzdělání znalost životopis automat automatizace CAD cíl dokument dovolené firemní firmy inovativní kolektiv kontakt kreativita myšlení mzdové náplň osobní PR proces procesů prohlídky projekt přátelské případ rámec robot řešení schůzky stroj technické výrobní výroby zkušenost