Hledáme lidem práci Manpower

Kordinátor elektro se služebním vozem

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Ryze česká společnost poskytující služby v oblasti automatizace výroby hledá dalšího člena týmu.

Staňte se součástí společnosti, která má za dlouhodobý cíl zůstat silnou a zdravou společností uznávanou nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu. Všem zaměstnancům umožňuje jednak seberealizaci, ale i možnost profesního růstu.

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za přidělený tým, jeho řízení, kontrola a plánování kapacit
  • Řízení projektů v oblasti elektro, současně péče o jejich rozvoj, koordinaci a optimalizaci
  • Posouzení rizik zadaných projektů v oblasti elektro
  • Zodpovědnost za dodržování termínů zakázek
  • Kontrola nad kvalitou výroby
  • Zavádění nových postupů, které povedou k co nejefektivnějšímu dokončení zakázky
  • Řešení technických problémů

Profil kandidáta:

  • Uvítáme vaše zkušenosti s vedením elektro výroby (vedení a motivace menšího týmu)
  • Využijete znalost práce v AutoCAD, e-PLAN, případně v jiných CAD/CAE/CAM systémech
  • Neobejdete se bez NV 194/2022, par. 7
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), bude vám přiděleno služební auto
  • Komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Časová flexibilita, budete se pohybovat v okolí Mladé Boleslavi, ale také i Kvasin, zároveň vás čeká občasná práce o víkendu
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a kreativita
  • Výhodou bude, pokud budete umět AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Práci v týmu se zkušenými kolegy, kteří Vás rádi všechno naučí a podělí se o své vědomosti
  • Budete se podílet na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Profesní i osobní rozvoj za podpory firmy (profesní i jazykové kurzy)
  • Přátelský kolektiv s rodinnou atmosférou na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměna
  • Stravenky, pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání
  • Variabilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební telefon a notebook
  • Firemní akce

Zaujal vás inzerát, neváhejte se ozvat, nastoupit můžete ihned. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Mladá Boleslav
  • DISPONERO s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zádveřice-Raková
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 28. března

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ akce auto automobil Boleslav česká den dění doba dodržování dodržování termínů domácí elektro email HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy Luže místa mobil Most motivace možnost nová odpovědnost osobní rozvoj péče pečlivost penzijní připojištění plán plánování pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek rozvoj růst řízení samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti stravenky strukturovaný životopis technologie telefon uchazeč vedení víkend výkon vyšší zaměstnanců zkušenosti znalost životopis automat automatizace CAD CAM cíl člen daný díl dovolené firemní firmy jazyk kolektiv komunikační kontrola kov kreativita na pracovišti oblast oblasti odměna odpovědní organizační schopnost organizační schopnosti osobní penzijní podpory PR problém profesní profi projekt přátelský případ přístup roční řidič schopnost schopnosti služby součást systém technický technolog termín trh tým volná pracovní místa výroby zahraniční zkušenost