Hledáme lidem práci Manpower

Elektroúdržbář s vyhláškou §6 | řada benefitů!

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zkušeného elektromechanika s elektro vyhláškou §6! Stanete se součástí stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v produktu, který vyrábí. Kromě mzdy vás čekají odměny, závodní stravování, příspěvek na dopravu a mnoho dalšího.

Popis pozice:

  • Provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení.
  • Spolupráce na instalaci nových zařízení.
  • Zajištění servisu stávajících zařízení, hlídání revizí, dodržování preventivních prohlídek.
  • Podílení se na vylepšování spolehlivosti funkcí el. zařízení s cílem dosáhnout co nejmenších prostojů výroby a co nejvyšší efektivnosti výroby.
  • Zajištění náhradních dílů potřebných pro chod zařízení.

Profil kandidáta:

  • Vyučen v elektrotechnickém oboru
  • Vyhláška 50/78 Sb. § 6
  • Pracovní zkušenost z elektro údržby
  • Znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PLC, PC, frekvenčních měničů, měření a regulace
  • Ochota práce v 4 směnném provoze (8h a 12h směny)
  • Samostatnost, zručnost, spolehlivost
  • Aktivní přístup k zadaným i mimořádným úkolům

Nabízíme:

  • Příjemné zázemí a zajímavou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Mzda + měsíční odměny
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Každoroční nárůst mzdy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 22. března
  • Olomouc
  • Manpower
  • 32 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 28. března
  • Kobylisy, Praha
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Ústí nad Orlicí
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba

MG tech s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ČIPERA services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, Jobs Contact Personal, s.r.o., Comac jobs s.r.o., GS Caltex Czech, s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., ID - KARTA s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Mechanik / Mechanička, Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Montážník / Montážnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín, Orlová, Karviná, Dolní Benešov, Paskov, Frýdek-Místek, Mošnov, Opava, Frýdlant nad Ostravicí, Kopřivnice, Štramberk, Nový Jičín

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ benefit bonus Bor cíle dění dodržování elektro elektromechanik event hledám hlídání HR inzerát inzeráty IT kandidát měření místa Most mzda mzdy odměny penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek růst řízení samostatnost směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování uchazeč vyšší znalost znalosti Zruč cafeterie cíl daný díl dovolené elektrický kov měsíční mimořádný oblast oblasti obor PC penzijní pomoc PR profi prostoj příjemné případ přístup roční servis součást technické trh údržba úkol volná pracovní místa výroby závod zkušenost