Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Produkcja plastikowych elementów|O-Přívoz - lekka praca ⚙🛠

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Bohumín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Hrubá mzda 25.000 – 28.000 Kč
Kontakt Aleksandra Sikora, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Niemiecka firma zajmująca się produkcją plastikowych komponentów dla branży motoryzacyjnej, oferuje wolne stanowiska pracy dla Operatorów produkcji. Szukasz lekkiej pracy z własnym dojazdem? Skontaktuj się z nami!

Náplň práce:

  • Przygotowanie materiału
  • Obsługa maszyn (wtryskarek)
  • Obróbka gotowych elementów
  • Kontrola jakości gotowego wyrobku
  • Mało wymagająca fizycznie ale odpowiedzialna praca

Co od Vás očekáváme:

  • Rzetelność
  • Odpowiedzialność
  • Dobry stan zdrowia
  • Zręczność manualna
  • Dojazd we własnym zakresie
  • Rozumienie języka czeskiego
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dni urlopu + 2 dni sick days,
  • Stravenkový paušál 71,5 Kč/za zmianę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy
  • Bonus frekwencyjny 500,00 Kč/ miesięcznie,
  • Wynagrodzenie podstawowe 23,630 Kč/ brutto,
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
  • Bonus rekrutacyjny 2000,00 Kč/ miesięcznie (płatny przez 12 miesięcy od momentu zatrudnienia).

Jeśli uważasz, że ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie – wyślij do nas swoje CV i umów się na spotkanie! Można również wysłać SMS o treści "Wtryskarka" a my oddzwonimy. Kontakt:  zobrazit tel. číslo .

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office Cyclist-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Odbory - proč a jak je založit

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

agro AJ bonus CV firma náplň práce paušál práce sick day stravenkový paušál kontakt kontrola kov motory náplň PR