Práce: Pracovník/ice ve výrobě zdravotnických pomůcek (P)

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, společnost vyrábějící jednorázové zdravotnické pomůcky, hledáme nové pracovníky do výroby. Práce je organizována v dvousměnném provozu na ranní (6:00–14:00) a odpolední (14:00–22:00) směny. Jedná se o práci v sedě, svou povahou je práce vhodná spíše pro ženy. Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce: Přelouč

Náplň práce:

  • lehké montážní práce
  • výroba a kompletace jednorázových zdravotnických pomůcek
  • pomocné práce ve výrobě

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 14.500 Kč, velmi rychle je možné dosáhnout navýšení až na 18.500 Kč/měsíc (navýšení je možné již ve zkušební době)
  • příspěvek na stravování
  • zajímavou práci v čistém prostředí
  • dobrou dostupnost pracoviště
  • práci v sedě
  • po důkladném zapracování, možnost přestupu do stavu zaměstnanců klienta

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost, pracovitost
  • dobrý zdravotní stav

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.