Výroba dveřních systémů - ranní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.500 – 27.000 Kč
Kontakt Nikol Lišková, zobrazit tel. číslo

O nás

Hledáme manuálně zručné pracovníky do komorní výroby v Ostrově u Stříbra. Assa Abloy je společnost, která na zakázku vyrábí dveřní systémy do skladů či obchodních domů.

Náplň práce:

Práce je různorodá, nejedná se o pásovou výrobu. Hlavní náplní práce jsou převážně drobné montáže, tudíž vyžadujeme, aby uchazeč uměl zacházet s různými druhy nářadí.
Garantujeme dlouhodobě stabilní práci.

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • svědomitou docházku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci pouze na ranní směnu
  • dopravu z Plzně zdarma
  • možnost týdenních záloh
  • stravování zdarma (oběd + káva)
  • možnost přesčasů
  • možnost ubytování v Plzni + příspěvek

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE