Hledáme lidem práci Manpower

Dělník do lakovny - 2 směny

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného, spolehlivého pracovníka na pozici Dělníka do lakovny.

Pokud hledáte stabilní práci ve dvousměnném provozu v Liberci, hledáme právě vás.

Popis pozice:

  • přípravné operace před procesem lakování (mytí, tmelení, broušení)
  • lakování a dokončovací operace
  • kontrola lázně
  • nakládání s chemickými látkami
  • příprava a manipulace s materiálem
  • měření, kontrola a odhlašování provedené práce
  • zpracování dokumentace
  • běžná údržba zařízení
  • zodpovědnost za základní servisní činnosti – TPM
  • úklid pracoviště a svěřených nástrojů
  • plnění dalších povinností dle pokynů nadřízeného

Profil kandidáta:

  • praxe na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou
  • manuální zručnost, pečlivost
  • pozice vhodná pro muže
  • zodpovědnost
  • chuť chodit do práce

Nabízíme:

  • fixní mzda: 20.450 Kč + pohyblivá složka mzdy: 1.300 Kč
  • práce na dvě směny – ranní a odpolední
  • stravenky v hodnotě 70 Kč
  • zázemí stabilní společnosti v přátelském kolektivu
  • dlouhodobá spolupráce
  • nástup možný ihned

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Petráveč
  • Wiegel CZ lakování s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Olomouc
  • ALW INDUSTRY, s.r.o.
  • od 95 Kč / hod
Zveřejněno: 30. ledna
  • Suchdol nad Odrou
  • NC Line a.s.
  • 17 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Uherské Hradiště
  • LET STORE s.r.o.
  • od 19 600 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Kamenice nad Lipou
  • KOKINETICS s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Petráveč
Zveřejněno: 4. července
  • MESIT machinery, a.s.
  • od 21 880 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Krásno
  • RONČKA, s.r.o.
  • 17 300 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Veselí nad Lužnicí
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Most
  • Special Service International, spol. s…
  • Zkrácený úvazek
  • Jindřichův Hradec
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Jihlava
  • Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

činnost dělník den dokumentace hledám IT kandidát lázně měření mzda mzdy náplň práce odpovědnost pečlivost plnění povinnost pozice práce pracoviště pracovní pracovník praxe řízení směny společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky vhodná Zruč činnosti dokument chemický kolektiv kontrola kov Lakování materiál nadřízené náplň nástroj operace PR proces profi přátelské příprava servis stroj údržba