Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce pro každého -benefity navíc, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pohořelice, okres Brno-venkov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 21.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy? Chcete mít volné víkendy? Jste přátelští a pracujete rádi v příjemném kolektivu? Právě pro Vás je tato nabídka práce ideální. Pro významného poskytovatele servisu spotřební elektroniky hledáme šikovné kolegy/yně na jednoduché opravy a testování elektronických přístrojů. Pracoviště se nachází v POHOŘELICÍCH u Brna (průmyslová zóna - JIH). Práce je organizována do příjemného 2-SMĚNNÉHO PROVOZU s docházkou od pondělí do pátku, VOLNÉ VÍKENDY. Není potřeba ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ VZDĚLÁNÍ ANI PRAXE v elektro-sféře, v den nástupu je připraveno zaškolení. Jaká bude Vaše náplň práce? - jednoduché testování elektropřístrojů - čištění elektroniky a jejich součástek - výměna vadných dílů - kompletace a balení přístrojů po jejich opravě Nabízíme: - motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 5 000 Kč - příplatek za dvousměnný provoz - stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den - 5 týdnů dovolené - dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr - přátelské prostředí a kolektiv - osobní přístup k zaměstnancům - místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH) Požadujeme: - manuální zručnost, spolehlivost - uživatelskou znalost práce na PC - ochotu pracovat ve 2 směnném provozu 6:00-14:15 a 14:15-22:30 (možnost drobného přizpůsobení pracovní doby k dopravním spojům)

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Velké Pavlovice
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Pardubice
  • Lenka Petrová
  • 34 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Jihlava
  • Siwek Tomáš

INCOT PLASTIC s.r.o., BBG-BENDA, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., CHLÁDEK požární servis s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., ALEMAR Real and Trading s.r.o., KovoSmetana s.r.o., M - SILNICE a.s., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Ing. Radomír Franc, ManpowerGroup s.r.o., IFE-CR,a.s., AC Jobs, s.r.o., antos manufaktura s.r.o., PRAMOS, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., Scott Automation a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Skanska a.s., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Chemik / Chemička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Krmivářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Krmivářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Technik / technička automatizace

Podivín, Brno, Slavkov u Brna, Pohořelice, okres Brno-venkov, Žabčice, Uherčice, okres Břeclav, Rajhradice, Hustopeče, Šakvice, Otmarov, Modřice, Bavory, Šitbořice, Střelice, okres Brno-venkov, Újezd u Brna, Velké Pavlovice, Prace, okres Brno-venkov, Bořetice, okres Břeclav

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Odbory - proč a jak je založit

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ benefit benefity bonus bonusy den elektro hlavní hledám hodnocení IT místo možnost nabídka nabídka práce náplň práce ohodnocení plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe prostředí příplatek SOU stravenky školení víkend výkon zaměstnanců znalost Zruč díl doby dopravní dovolené kolektiv kov měsíční místo výkonu práce mzdové náplň navíc opravy osobní PC poměr PR pracovní doby průmysl průmyslová přátelské přátelské prostředí přátelští příjemné přístup servis součást stroj test uživatel výměna