Fajn práce pro každého -benefity navíc, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pohořelice, okres Brno-venkov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.000 – 21.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy? Chcete mít volné víkendy? Jste přátelští a pracujete rádi v příjemném kolektivu? Právě pro Vás je tato nabídka práce ideální. Pro významného poskytovatele servisu spotřební elektroniky hledáme šikovné kolegy/yně na jednoduché opravy a testování elektronických přístrojů.

Pracoviště se nachází v POHOŘELICÍCH u Brna (průmyslová zóna – JIH). Práce je organizována do příjemného 2-SMĚNNÉHO PROVOZU s docházkou od pondělí do pátku, VOLNÉ VÍKENDY. Není potřeba ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ VZDĚLÁNÍ ANI PRAXE v elektro-sféře, v den nástupu je připraveno zaškolení.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • jednoduché testování elektropřístrojů
  • čištění elektroniky a jejich součástek
  • výměna vadných dílů
  • kompletace a balení přístrojů po jejich opravě

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 5 000 Kč
  • příplatek za dvousměnný provoz
  • stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • přátelské prostředí a kolektiv
  • osobní přístup k zaměstnancům
  • místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH)

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu 6:00–14:15 a 14:15–22:30 (možnost drobného přizpůsobení pracovní doby k dopravním spojům)
Toplist