Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve skladu i bez praxe, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 23.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáte stabilní práci s volnými víkendy bez nočních směn, kde budete dělat různorodou práci ve skladu v čistém a moderním prostředí? Přidejte se do fajn kolektivu neustále se rozvíjející české firmy, která je jedničkou ve svém oboru. Hledáme šikovné kolegy/ně do velkoobchodu pro výrobu nábytku. Není potřeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný okamžitě nebo dle dohody.

A co bude Vaším úkolem?

  • balení a vychystávání balíků
  • práce se čtečkou

Místo výkonu práce: Ostrava – Kunčičky

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu
  • týden dovolené navíc
  • stravenkový paušál
  • volné víkendy
  • pracovní oděvy
  • práci v čistém a moderním prostředí

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík (nutný)
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu, směny od pondělí do pátku (ranní od 6:00–14:00h, denní od 10:00–18:00h, odpolední od 14:00–22:00h)

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Soběslav
  • PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Loučka, Zlín
  • TRUCKFIN s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Hrobice, Zlín
  • PAPSANDOR trans s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Valašské Klobouky
  • Finservice CZ s.r.o.
  • Zlín
  • SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.
  • od 19 536 Kč
  • Zlín
  • KRAVCIV a.s.
  • od 19 700 Kč
  • Zlín
  • České Budějovice
  • Charita České Budějovice
  • 29 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 12. ledna
  • Přerov
  • HALLEXO CZ s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ Bor den EU hledám IT místo náplň práce oděv oděvy Ostrava paušál práce pracovní praxe prostředí sklad směny stabilní stravenkový paušál týden týden dovolené navíc víkend výkon české dohody dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc obchod obor PR úkol