Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

VZV - 150-175 Kč/hod. - ubytování, zálohy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Vyhovuje Vám 2 směnný provoz? Je na Vás spolehnutí? Pak hledáme právě Vás, spolehlivé SKLADNÍKY s VZV – manipulaci ve skladových prostorech.
Místo výkonu práce Bor u Tachova – ubytování zajištěno ZDARMA.

Pracovní náplň:

  • manipulace se skladovým zbožím – příjem, výdej, uskladnění zboží

Co za Vaši práci nabízíme?

  • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě
  • možnost týdenních záloh
  • zajímavé mzdové ohodnocení 150 – 175 Kč/hod.
  • plně hrazené ubytování nebo příspěvek na dopravu
  • stravenky, možnost objednávání hromadných obědů
  • 5 týdnů dovolené
  • čisté prostředí a zaměstnavatelé, kteří si váží Vaší práce
  • pracovní vybavení zdarma
  • podrobné zaškolení
  • nástup ihned

Co bystě měli umět a znát?

  • min. základní vzdělání
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • platný průkaz VZV a pojištění odpovědnosti
  • časovou flexibilitu

Pokud je to přesně to, co hledáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi sejdeme na osobní schůzce, kde vše probereme. V případě dotazů nás kontaktuje na tel. čísle zobrazit tel. číslo .

  • Malá Strana, Praha
  • Bašta Gastro Servis s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. května
  • Klatovy
  • ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o.
  • od 16 300 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Svoboda nad Úpou
  • PENZION PROM spol. s r.o.
  • 13 350 – 20 000 Kč
  • Přestanov
  • Treves CZ s.r.o.
  • 19 500 – 21 450 Kč
  • Pilníkov
  • T A L P A , spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Chanovice
  • Pfeifer Holz s.r.o.
  • od 31 000 Kč
  • Brno
  • Inter Eko CZ s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Milevsko
  • PRIMAP s.r.o.
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • Třebonice, Praha
  • ARMOTECH s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • od 24 000 Kč
  • Liberec
  • EU.GOLINY spol. s r.o.
  • 13 500 – 15 500 Kč

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Rekvalifikační kurzy v kostce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ Bor den hlavní hledám hodnocení HR IT místo možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení plat pojištění pojištění odpovědnosti práce pracovní pracovní poměr prostředí příspěvek sklad stabilní stravenky školení Tachov týden ubytování výkon vzdělání zaměstnavatel zdarma životopis dar dovolené kontakt místo výkonu práce mzdové náplň osobní poměr PR pracovní náplň případ vybavení zaměstnavatelé