Práce: Skladový operátor/ka

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, společnost vyrábějící obalové materiály, hledáme pracovníka na pozici skladového operátora. Jedná se o pohodovou práci ve skladu v Černé za Bory v třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny). Pracovníkům nabízíme odpovídající mzdu, zajímavé bonusy několikrát ročně, stravenky ihned po zkušební době a práci ve výborně dostupném areálu. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem, vyskladňování objednávek, přejímání zboží
  • vykládka a nakládka zboží
  • zodpovědnost za správnou evidenci zásob

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzdu až 18.500 Kč/měsíc (15.500 Kč základní mzdu 0–2000 Kč prémiovou složku mzdy příplatky dle ZP)
  • kvartální a roční prémie
  • 100 Kč stravenky po zkušební době
  • dobrou dostupnost pracoviště

Požadujeme:

  • výuční list
  • dobrá fyzická kondice
  • zodpovědnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist