Hledáme lidem práci Manpower

CAE Výpočtář – s praxí i bez, Prostějov

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro klienta z oblasti automotive hledáme Výpočtáře. Zkušenosti z obdobné pozice jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Rádi dáme příležitost také absolventům s povědomím z oboru!

Popis pozice:

  • výpočty a analýzy za pomoci CAE technologií
  • příprava numerických simulací, jejich následné vyhodnocování a vedení zápisů výsledků
  • ověřování vypočtených dat, případné optimalizace – jak u stávajících, tak případně nových designů
  • spolupráce na tvorbě vlastních designových, výpočetních a optimalizačních softwarů

Profil kandidáta:

  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni – centrála je v Německu
  • VŠ vzdělání v strojírenství nebo příbuzném oboru
  • znalost práce se systémy – ANSYS nebo CATIA V5 ideálně
  • znalost vyššího programovacího jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • flexibilní začátek pracovní doby (6:30-8:30)
  • 13. mzdu rozdělenou do dvou půlročních bonusů
  • stravenky nebo dotované stravování přímo ve společnosti
  • nejrůznější firemní akce, zajištěná zdravotní péče, zvýhodněné tarify

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete mi svůj životopis a kontakt na sebe přes odpovědní formulář (stačí kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT), případně rovnou zašlete na e-mail e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo .

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prosenice
  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Benefity:
  • Olomouc
  • Vaidová Magda
Zveřejněno: 31. května
  • Plzeň
  • Kučová Michaela
Zveřejněno: 30. června
  • Ústí nad Labem
  • Zajíc Aleš
Zveřejněno: 13. června
  • Marksová Kateřina
Zveřejněno: 26. července
  • Plzeň
Zveřejněno: 29. dubna
  • Olomouc
Zveřejněno: 22. září
  • Plzeň
Zveřejněno: 17. dubna
  • Plzeň
Zveřejněno: 26. května
  • Uherské Hradiště
  • Manpower
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 15. června
  • Liberec
  • Team Assistant
Zveřejněno: 17. června
  • Olomouc
Zveřejněno: 9. října
  • Úsobrno
  • Ing. Pavla Sekaninová
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 21. února

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., ALFA VRTY s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Jobs Contact Personal, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., BJ-Elektroservis s.r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., TIP, spol. s r. o., Martin Langer, TONERMARKET s.r.o., DT Mostárna, a.s., DV4 Ipsum s.r.o., BRYVECASTA s.r.o., Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o., Toray Textiles Central Europe s.r.o., GM Plast, s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., N-ROTE MECHANICAL s.r.o., KP - KOPRO s.r.o., GALA a.s., GAMSBART, s.r.o., Jiří Štefek, Ferrum Company s.r.o., KENTAUR Saddlery s.r.o., Marek Švécar, Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o., Mubea Precision Steel Tubes s.r.o., Inox processing Svoboda s.r.o., Mubea IT Spring Wire s.r.o., AGUSTA s.r.o., LASER TECHNOLOGY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Olomouc, Litovel, Prostějov, Ptení, Hněvotín, Tovačov, Vyškov, Tršice, Přerov, Prosenice, Hlubočky, Kroměříž

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

absolvent AJ akce angličtina auto bonus Bor data den e-mail flexibilní formulář hledám IT kandidát náplň práce němčina péče pozice práce pracovní Prostějov SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky stravování tarif tarify v Německu vedení výpočet vyšší vzdělání zdravotní zkušenosti znalost životopis analýzy design doby firemní jazyk kontakt náplň oblast oblasti obor odpovědní ověřování pomoc PR pracovní doby profi program příležitost případ příprava roční stroj strojírenství systém systémy technolog výpočty zdravotní péče zkušenost