Hledáme lidem práci Manpower

CAE inženýr

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste analytický typ s koncepčním uvažováním?

Víte řešit problémy rychle a efektivně?

Dokážete spolupracovat v týmu, sdílet Vaše zkušenosti dál?

Pokud odpovídáte na všechny otázky ano, domluvíte se aktivně anglicky, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost!

Popis pozice:

V práci se budete věnovat:

- Podpoře vývojového oddělení v oblasti programování, CAD a FEM

- Provádění designových a výpočetních úloh

- Spolupráci na vývoji designových, výpočetních a optimalizačním softwarů

Profil kandidáta:

Co musí splňovat vhodný kandidát?

- VŠ vzdělání v oboru strojírenství

- Znalost práce se systémy CATIA V5 a ANSYS

- Komunikativní znalost angličtiny

- Znalost vyššího programovacího jazyka

- MS Office

Nabízíme:

Co získáte?

- Možnost dlouhodobě pracovat v nově vznikajícím vývojovém centru

- Budete mít možnost se podílet na jeho rozběhu, získáte možnost kariérní či profesně růst

- Získáte práci ve stabilní, rostoucí společnosti

- Vaše pracovní doba bude pružná

- Společnost Vám poskytne možnost dalšího vzdělávání, a to odborného i jazykového

- Získáte různé finanční bonusy (měsíční, pololetní), prémie, příspěvky, 13. plat, příspěvek na stravování a mnoho dalšího

  • Prostějov
  • MUBEA - HZP s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
  • Ústí nad Labem
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Přelouč
  • SMART Career s.r.o.
Zveřejněno: 16. prosince
  • Plzeň
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Mariánské Lázně
  • AUTOspektrum 2000 s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Dobříš
  • Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
  • 19 000 – 28 000 Kč
  • Dobříš
  • 16 000 – 28 000 Kč
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 22 000 Kč
  • Chodov, Sokolov
  • CHODOS CHODOV s.r.o.
  • Děčín
  • Loděnice Děčín družstvo v likvidaci
  • 12 200 – 20 000 Kč
  • Jindřichovice, Sokolov
  • Zemědělská společnost Jindřichovice s.r…
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Děčín
  • GPD a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Savoy Westend Hotel, s.r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Olomouc
  • SULKO s. r. o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Pardubice
  • Interhotel Labe - F s.r.o.
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
  • od 200 Kč / hod
  • Trutnov
  • SWBC - service, a.s.
  • 15 000 – 19 000 Kč
  • Přelouč
  • MUDr. Ilona Součková
  • 17 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Litovel, Přerov, Kroměříž

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

AJ anglicky bonus bonusy Bor dění doba inženýr IT kandidát možnost náplň práce Office otázky plat pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravování vhodný výpočet vyšší vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost CAD design díl finanční jazyk kariérní kov měsíční náplň oblast oblasti obor odbor odborné oddělení PR pracovní příležitost prémie problém profi program pružná příležitost příspěvky sdílet stroj strojírenství systém systémy tým v práci zkušenost