Hledáme lidem práci Manpower

! Nákupčí pro Plzeň !

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste nákupčí tělem i duší, který je proaktivní a nebojí se vyjednávat o lepších podmínkách? Máte praxi ze strojírenství a není Vám cizí právní problematika ošetření rizik ve smlouvách?
V tom případě hledáme právě Vás!

Popis pozice:

  • Tvorba podkladů a samotná realizace poptávky v rámci investičních akcí a režijních komodit
  • Zhodnocení možných variant a výběr vhodného řešení pro zákazníka
  • Komunikace a dojednání lepších podmínek s dodavateli
  • Účast na internetových aukcích
  • Vyladění nákupního procesu

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ technický směr
  • Praxe a orientace v technické dokumentaci výhodou
  • Znalost právních podmínek v rámci ošetření rizik
  • Logické a strategické myšlení orientované na cíl

Nabízíme:

  • Zajímavá práce včetně odpovídajícího platového ohodnocení
  • Rozsáhlý systém firemních benefitů
  • Zajištění osobního rozvoje a vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky a závodní stravování
  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Plzeň
  • Porto MMXVII s.r.o.
  • 50 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Špindlerův Mlýn
  • 1. Hotrest s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Harrachov
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • ARIETE personal s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • PMU CZ, a.s.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Ústecký kraj
  • 15 000 – 17 000 Kč

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., ManpowerGroup s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Porto MMXVII s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ACETEX s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., NOVIS reality s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Logistik / Logistička, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Odbory - proč a jak je založit

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ benefit dění hledám hodnocení IT kandidát komunikace kurz kurzy mobil možnost náplň práce ohodnocení ošetření penzijní připojištění plat Plzeň pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek rozvoj růst stravenky stravování školení telefon vhodné vzdělávací kurzy vzdělávání znalost cíl dokument firemní investiční jednání kariérní mobilní možnost kariérního růstu myšlení náplň osobní penzijní PR právní proces profi případ řešení strategické stroj strojírenství systém šetření technické technický tvorba výběr vzdělávací kurz zákazník závod