Hledáme lidem práci Manpower

Nejlehčí práce v Ostravě! Týdenní zálohy

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš nové zaměstnání, kde se moc nepředřeš a můžeš si chodit pro výplatu 4x do měsíce? Pojď s námi opravovat elektroniku v Ostravě-Hrabové!

Popis pozice:

Budeš u nás mít na starost jednoduchý krok opravy u mobilního telefonu nebo notebooku, na všechno Tě samozřejmě podrobně proškolíme a nepotřebuješ u nás žádnou praxi!

Profil kandidáta:

Požadujeme po tobě pouze ochotu pracovat a učit se naším postupům!

Směny si u nás můžeš vybrat:

- jednosměnný provoz, kde směna začíná v 9:00 a končí v 17:30
- dvousměnný provoz na ranní a dopolední směnu - jeden týden od 6h do 14h a druhý týden od 11:30 do 20:00

Nabízíme:

- nástupní mzdu 18.000 (15.850 Kč fix + 1.500 za docházku a 500 - 1.500 za dojezd)
- pokud už máš zkušenosti nebo splníš u nás na výbornou testy manuální zručnosti, je možnost vyšší operátorské pozice 21.000 Kč při nástupu!
- dotované stravování na pracovišti (25 - 35 Kč za oběd/večeři)
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v klidném, čistém a klimatizovaném prostředí

Tak neváhej a pošli mi na sebe kontakt pomocí tlačítka níže nebo rovnou volej ZDARMA na číslo zobrazit tel. číslo !
Těšíme se na Tebe!

  • Praha
  • OBS Praha s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. října

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Bor den druh elektro hlavní HR IT kandidát měsíc mobil možnost náplň práce nové operátor plat postup pozice práce pracovní pracovní poměr prostředí směny stravování telefon týden vyšší zaměstnání zdarma zkušenosti Zruč dar kontakt mobilní na pracovišti náplň opravy poměr pomoc PR profi rok směna test zkušenost