Operátor výroby - svoz zdarma, až 28 000 Kč/ měs

Klášterec nad Ohří
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost DISPONERO s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Základní

Poohlížíte se po novém zaměstnání? Hledáme manuálně zručné dělníky/dělnice do našeho týmu.

Nabízíme:

  • až 28.000 Kč/měs
  • příspěvek na stravné
  • benefity
  • školení
  • firemní akce
  • dovolená nad rámec zákona
  • svozová doprava (Jirkov/Chomutov)
  • výkon práce: Klášterec nad Ohří

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat ve třísměnném či nepřetržitém provozu

Pracovní náplň:

  • obsluha strojů a zařízení
  • kontrola kvality jednotlivých dílů
  • finální úprava dílů

➡️V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle ☎️ zobrazit tel. číslo

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Hlubany, Podbořany Hlubany, Podbořany
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
CLEAN AVALANCHE s.r.o. | CLEAN AVALANCHE s.r.o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • 11 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Sokolov Sokolov
  • 24 750 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Hlubany, Podbořany Hlubany, Podbořany
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
LOGIT s.r.o. | LOGIT s.r.o. | Podbořany Podbořany
  • 33 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 15. srpna
SH Job Partners s.r.o. | SH Job Partners s.r.o. | Kadaň Kadaň
  • 90 000 – 110 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Chomutov Chomutov
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 13. srpna
G & P Quality Management s.r.o. | G & P Quality Management s.r… | Podbořany Podbořany
  • 27 200 – 31 600 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • 47 600 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
Etimos Human s.r.o. | Etimos Human s.r.o. | Dnešice Dnešice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
Pineal s.r.o. | Pineal s.r.o. | Brno Brno
  • 18 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
CLEAN International, spol. s r.o. | CLEAN International, spol. s… | Klášterec nad Ohří Klášterec nad Ohří
  • 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
CLEAN International, spol. s r.o. | CLEAN International, spol. s… | Klášterec nad Ohří Klášterec nad Ohří
  • 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí | KONZUM, obchodní družstvo v… | Verměřovice Verměřovice
  • 90 – 120 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 4. září
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Nový Bydžov Nový Bydžov
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Liapor s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., FANAK s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Job s.r.o., CLEAN AVALANCHE s.r.o., CentralWork s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LOGIT s.r.o., WORKSPOT s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Etimos Human s.r.o., KALIBRA NOVA, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., G & P Quality Management s.r.o., Dräger Manufacturing Czech s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Auditor / Auditorka, Dělník / Dělnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Chemik / Chemička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Sokolov, Hlubany, Podbořany, Nové Sedlo, okres Sokolov, Rakovník II, Rakovník, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Podbořany, Karlovy Vary, Ostrov, okres Karlovy Vary, Bitozeves, Otovice, okres Karlovy Vary, Kadaň, Žatec, okres Louny, Vernéřov, Klášterec nad Ohří, Celá ČR, Vintířov, Louny

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT