Autolakýrník - 1 směna, až 35.000 Kč

Lokalita Přelouč
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici Zámečníka, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou vojenské techniky pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Přelouč

Popis pozice:

lakování vozů včetně metalíz

příprava pro lak, tmelení a broušení

práce s bruskou

Profil kandidáta:

praxe na obdobné pozici

řidičský průkaz B

zručnost, pečlivost, flexibilitu

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

zvýhodněný telefonní tarif

flexibilní pracovní doba, dotované stravování v sídle společnosti

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

profesní růst a další vzdělávání

Máte zájem o tuto nabídku?