Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Rádi přivítáme nové kolegy/ně na výrobu mobilů/denní směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 17.000 – 19.500 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

ČÍM SE PODNIK ZABÝVÁ?

Podnik patří mezi světovou špičku v oblasti informační technologie. Zaměřuje se především na mobilní telefony a výpočetní techniku.

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Manuální práce v servisním středisku drobné

elektroniky, práce je v sedě

  • Zodpovědnost na přiděleném pracovišti

Pokud nemáte zkušenosti nemusíte se bát , vše Vás rádi naučíme :-)

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Týdenní zálohy
  • Směny od 9–17:30
  • Lehkou manuální práce
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Dobrá dostupnost MHD

CO BUDE VAŠE VÝHODA?

  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zrak

Pokud máte zájem neváhejte mě kontaktovat na níže uvedené číslo či email.
Budeme se těšit :-)

  • Telč
  • MAXXISAMPLE s.r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. února
  • Hodice
  • Výroba automatických dveří LEXA &…
  • od 22 000 Kč
  • Lísek
  • PKS holding a.s.
  • od 21 480 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Brno
  • SLB, spol. s r. o.
Zveřejněno: 2. března
  • Mikulov, Břeclav
  • Copeland Czech s.r.o.
  • Svitavy
  • EVT Stavby s.r.o.
  • 34 000 – 40 000 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

bonus den elektro email IT mobil náplň práce nové odpovědnost podnik práce příspěvek směny technik technologie telefon týden výpočet zkušenosti Zruč informační kontakt kov mobilní náplň oblast oblasti PR servis technolog zájem zkušenost