Výrobní dělník/ce - 21 000 Kč - 5 týdnů volna - zálohy!!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrava
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 21.000 – 23.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, který je významným výrobcem plastových dílů výhradně pro automobilový průmysl, hledáme novou posilu do výroby. V současné době obsazujeme pracovní pozici – Výrobní dělník/ce.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Obsluha vstřikolisu
  • Výroba plastových dílů a montážní práce
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

MZDA A BENEFITY

  • Měsíční mzda našich zaměstnanců je 21 000 Kč
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační bonusy za přesčasy
  • Možnost týdenních záloh v hodnotě 1000 Kč
  • Přátelský přístup zkušeného koordinátora
  • Bezplatná linka zobrazit tel. číslo

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

POŽADUJEME

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na zobrazit tel. číslo.