Výrobní dělník/ce - 21 000 Kč - 5 týdnů volna - zálohy!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 23.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který je významným výrobcem plastových dílů výhradně pro automobilový průmysl, hledáme novou posilu do výroby. V současné době obsazujeme pracovní pozici – Výrobní dělník/ce.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Obsluha vstřikolisu
  • Výroba plastových dílů a montážní práce
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

MZDA A BENEFITY

  • Měsíční mzda našich zaměstnanců je 21 000 Kč
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační bonusy za přesčasy
  • Možnost týdenních záloh v hodnotě 1000 Kč
  • Přátelský přístup zkušeného koordinátora
  • Bezplatná linka zobrazit tel. číslo

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

POŽADUJEME

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na zobrazit tel. číslo .

  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • DEL a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Vodňany
  • EPIC JOB s.r.o.
  • od 16 900 Kč
  • Hvězdlice
  • Domov Hvězda, příspěvková organizace
  • 26 730 – 39 410 Kč
  • Frýdek-Místek
  • "ALPRESS" společnost s ručením omezeným
  • 20 000 – 26 700 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

auto automobil benefit benefity bonus bonusy dělník den formulář hledám HR IT linka měsíční mzda místo mobil možnost mzda mzdy nabídka náplň práce odpovědnost Ostrava plat pozice práce pracovní přesčas přesčasy SOU stravenky telefon týden výkon výroba zaměstnanců Zruč automobilový průmysl bezplatná díl dovolené kontakt měsíční místo výkonu práce motivační náplň obsluha odpovědní PR průmysl přátelský přístup volna výrobní výroby