Mechanik údržbář 38 000 - 45 000Kč/měsíc + Benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 38.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nové kolegy do rozvíjející se české pobočky mezinárodní skupiny

  • nové moderní pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu

Mechanik údržbář 38 000 – 45 000Kč/měsíc

Používáme nejmodernější automatizované technologie, které nám umožňují výrobu nových typů výrobků dle přání zákazníků.

Náplň práce:

  • spolu s kolegy na směně udržovat výrobní linky v chodu
  • budete nepostradatelný pro seřizovače, když potřebují na linkách pomoci

Požadujeme:

  • samostatnost při práci, systematický způsob práce
  • výuční list nejlépe ve strojírenském/technickém oboru
  • znalost práce na soustruhu a frézce
  • praxi ve výrobním závodě na obdobné pracovní pozici
  • týmovost
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • měsíční mzda 38 000 – 45 000Kč/měsíc (dle zkušeností)
  • příspěvek na dojíždění za odpracovanou směnu
  • roční navyšování dle kolektivního vyjednávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • nadstandardní příplatek za přesčas

Zaujala tě tato pracovní příležitost?
Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem, kde se dozvíte více informací.