Hledáme řidiče VZV (Retrakář)! Mzda až 26000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma CentralWork s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč

CentralWork s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do velkoskladu léčiv v Brně hledáme šikovné a zodpovědné zaměstnance na pozici VZV řidič (retrakář).

  • obsluha VZV
  • zakládání zboží
  • příjem/expedice zboží
  • manipulační práce ve skladu

Jiné výhody

  • práce ve dvousměnném provozu (Po-Pá, víkendy volné)
  • práce vhodná zejména pro muže
  • práce v čistém a nehlučném prostředí
  • nástup ihned
  • týdenní zálohy
  • výplata vždy včas
  • výborná dopravní dostupnost
  • dlouhodobá stabilní práce
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na HPP

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • chuť pracovat
  • manuální zručnost a šikovnost
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý registr trestů
  • praxe na obdobné pozici
  • praxe na VZV nebo platný průkaz VZV

  • Brno
  • oncomed manufacturing a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
Nutně vás hledají
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Praha-východ
  • LIBERA, s.r.o., - organizační složka
Zveřejněno: 16. září
  • Beroun
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 17 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Staré Město, Praha
  • GEVORGYAN s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Třebechovice pod Orebem
  • TSS, spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Kroměříž
  • MANOTRANS s.r.o.
  • od 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Slušovice
  • TNS SERVIS s.r.o.
  • 12 000 – 15 000 Kč
  • Mnichovo Hradiště
  • PROF SVAR s.r.o.
  • 28 000 Kč

VECHRA Expres, spol. s r.o., oncomed manufacturing a.s., ManpowerGroup s.r.o., MK doprava s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., PP & Co. s.r.o., Winkler CZ s.r.o., Horavia s.r.o., GEM s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje, CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Gavri s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Delirest services s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Globus ČR, v.o.s., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Vilgain s.r.o., Möbelix, Trans CB s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., ProfesKontakt, s.r.o., MESSENGER a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Obchodní asistent / asistentka, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Plánovač / plánovačka výroby, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ Bor den hledám hodnocení mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení plat práce praxe prostředí sklad stabilní týden vhodná víkend výhody výplata zdravotní zdravotní stav Zruč dopravní dovednost finanční kov náplň obsluha odpovědné osobnost osobnostní předpoklad PR předpoklad řidič stav