Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce v personalistice I BEZ PRAXE! Chomutov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svou pobočku v CHOMUTOVĚ nové kolegy/kolegyně. Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci, chcete získat nebo prohloubit praxi v personalistice, jste komunikativní, pak je práce u nás ideální příležitostí. Náplň práce: - denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci - příprava mzdových podkladů - obsazovaní zaměstnanců na jednotlivé zakázky - komunikace s klienty - práce s interními PC systémy - reportování vedení společnosti - pravidelná účast na poradách a školeních Nabízíme: - práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR - profesní růst a rozvoj - důkladné zaškolení - odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů) - velmi přátelské prostředí - mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího) Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost - příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost - velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Česká Ves
  • Řetězárna a.s.
  • 22 200 – 28 700 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Valašské Meziříčí
  • PONAST spol. s r. o.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Karlovy Vary
  • Olympic Palace s.r.o.
  • od 15 500 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Sněžné, Žďár nad Sázavou
  • PF MARKET s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Zlín
  • Sirona s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 25. prosince

DISPONERO s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Fit and health s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, ARCOS FM CZ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, INDEX NOSLUŠ s.r.o., SG-SANACE s.r.o., Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., CHMEL spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., KB - BLOK systém, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PATOK a.s., Petr Brunclík, Okresní soud v Chomutově, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., KZ system s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., Město Žatec, FineDine s.r.o., dopharma s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., PEDDY Group s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Silničář / Silničářka, Technik / technička dopravy, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Stavební dozor, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Chomutov, Celá ČR, Otvice, Jirkov, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Louny, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ benefit ČR den hodnocení Chomutov interní IT komunikace náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení práce pracovní praxe prostředí rozvoj růst společnost společnosti stravenky stres školení uchazeč uchazeči vedení výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec znalost agent dobro dovolené firemní kolegyně kov list mzdové mzdový náplň PC personální poměr PR profesní přátelské přátelské prostředí příjemné příjemný příležitost příprava report systém systémy zaměstnanci zaměstnanecký