Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Inženýr Kvality S Angličtinou (40-48.000 Kč)

Lokalita Břeclav
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality
Hrubá mzda 40.000 – 48.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte již nějaké zkušenosti z automotive z oddělení kvality a kontroly jakosti? Umíte se mrknutím oka domluvit anglicky? Chcete pracovat pro firmu, kde se budete moci realizovat a také Vás za práci náležitě ocení? Ano? Tak mi pošlete svůj životopis, ozvu se zpět!

Stabilní společnost hledá novou tvář na pozici:

INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU (40-48.000 KČ)

Náplň práce:

* Plánování a realizace projektů
* Zpracování a správa dokumentace pro projekty
* Odpovědnost za kvalitu
* Neustálé zlepšování
* Prevence rizik a řešení reklamací
* Účast na auditech
* Komunikace se zákazníky a dodavateli

Co od Vás očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání v technickém oboru
* Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Německý jazyk výhodou
* Znalost práce s PC
* Znalost procesních nástrojů a ISO norem
* Komunikativnost, pečlivost a samostatnost
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Homeoffice
* Pružnou pracovní dobu
* Bonusy a odměny
* Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
* Cafeterie
* Zvýhodněné mobilní tarify
* Kurzy a vzdělávání

* Místo výkonu práce: Břeclav

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Hustopeče
  • Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 15. dubna
  • Staré Město, Praha
  • SELECT FOOD, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. prosince
  • Vršovice, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 25 000 – 65 000 Kč
  • Záběhlice, Praha
  • Domov pro seniory Zahradní Město
  • 20 000 – 23 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění

AC Jobs, s.r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., BISO ERNTETECHNIK s.r.o., ROSSO STEEL, a.s., MND Drilling & Services a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Pokorny industries s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., KovoSmetana s.r.o., PRAMOS, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemik / Chemička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Vedoucí servisu

Břeclav, Ladná, Sedlec, okres Břeclav, Zaječí, Lužice, okres Hodonín, Velké Pavlovice, Mikulov, okres Břeclav, Hodonín, Čejč, Brumovice, okres Břeclav, Hustopeče, Starovice, Uherčice, okres Břeclav, Šitbořice

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Odbory - proč a jak je založit

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

anglicky audit auto bonus bonusy Bor Břeclav dokumentace EU inženýr ISO IT komunikace kurz kurzy kvality místo mobil mobilní tarif mobilní tarify Most náplň práce nová odměny odpovědnost Office pečlivost plán plánování pojištění práce pracovní práva praxe příspěvek reklama samostatnost společnost správa stabilní stravování tarif tarify výkon vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost životopis anglický anglický jazyk cafeterie dokument dovolené jazyk kontroly místo výkonu práce mobilní náplň nástroj německý německý jazyk obor oddělení PC penzijní penzijní pojištění PR proces projekt rok řešení stroj technické zákazník zkušenost