Strojírenský dělník, mzda 36.000 Kč, bonus 30.000 Kč (A216)

Jamné
32.000 – 36.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost O.K. solution, s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Základní
Vhodné také pro

Pro klienta hledáme manuálně zručného kolegu, který se nebojí zašpinit si ruce a který hledá stabilní práci v menší strojírenské firmě. Nástup bude do kmenového stavu.

  • kování a odstřihování zápustkových výkovků z oceli za tepla
  • manipulace s výkovky o hmotnosti do 3 kg

Místo výkonu práce: Jamné u Jihlavy

POŽADAVKY

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost domluvit se česky
  • pracovitost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v teple a hluku

NABÍZÍME

  • mzda 32.000 – 36.000 Kč/měsíčně
  • nástupní bonus v celkové výši 30.000,– Kč
  • práci na HPP do kmenového stavu
  • prémie, odměny za výkon
  • důchodové připojištění
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • dvousměnný pracovní provoz ranní/odpolední od PO do PÁ
  • možnost zaučení pracovníků se základním vzděláním nebo bez praxe
  • nástup možný ihned

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

M.HORT s.r.o. | M.HORT s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • 32 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
dnešní
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
ALBAform CZ s.r.o. | ALBAform CZ s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
Prysmian Kabely, s.r.o. | Prysmian Kabely, s.r.o. | Velké Meziříčí Velké Meziříčí
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Velké Meziříčí Velké Meziříčí
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o. | DS Smith Packaging Czech… | Střítež, Jihlava Střítež, Jihlava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
Jan Zita | Jan Zita | Újezd, Žďár nad Sázavou Újezd, Žďár nad Sázavou
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Pelhřimov Pelhřimov
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
Steelage Czech Republic s.r.o. | Steelage Czech Republic s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
RESTAURACE DŽBÁN, s.r.o. | RESTAURACE DŽBÁN, s.r.o. | Dejvice, Praha Dejvice, Praha
  • 60 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
CONFESS Research s.r.o. | CONFESS Research s.r.o. | Karlín, Praha Karlín, Praha
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
La Patas s.r.o. | La Patas s.r.o. | Brno Brno
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
Polz Instruments s.r.o. | Polz Instruments s.r.o. | Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem
  • 25 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. července
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Hranice, Přerov Hranice, Přerov
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. července
TRCZ s.r.o. | TRCZ s.r.o. | Lovosice Lovosice
  • 31 300 – 36 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
Golpretech Czech Republic s.r.o. | Golpretech Czech Republic s.r… | Brno Brno
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., M.HORT s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., PRIMAGAS s.r.o., FOKUS Vysočina, z.ú., RKO GROUP a.s., Orienta Czech s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., ELASTA - VESTIL, a.s., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., NovaTech Cz s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lisovna plastů, spol. s r.o., Prysmian Kabely, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE a.s., ALBAform CZ s.r.o., NKT s.r.o., C & C engineering s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Möbelix, O.K. solution, s.r.o., PKS holding a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., 21 Consult Group s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., FOREST CLASSIC s.r.o., První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., TOP TEAM, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., PPL CZ s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Jan Zita, Prokeš s.r.o., Czech LANA, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Operátor / operátorka expedice, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tkadlec / Tkadlena, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Specialista / specialistka kvality, Shift leader / Vedoucí směny, Zástupce vedoucího manažera

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Golčův Jeníkov, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Celá ČR, Mírovka, Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Hlinsko, okres Chrudim, Dačice, Krucemburk, Třebíč, Vysočina, Žirovnice, Velké Meziříčí, Polička, Humpolec, Třemošnice, Polnička, Světlá nad Sázavou, Velká Bíteš, Střítež, okres Jihlava, Náměšť nad Oslavou, Hruškové Dvory, Jihlava, Jiřice, okres Pelhřimov, Újezd, okres Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT