Práce: Kompletace dárkového zboží - 2 směny(Po-Pá) #M7kXJ

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro společnost zabývající se výrobou obalových materiálů, hledáme zručné pracovníky/pracovnice na balení a kompletaci dárkových krabiček s propagačními materiály společnosti a dalších drobných artiklů. Nabízíme různorodou práci ve dvousměnném provozu, zajímavou mzdu i týden dovolené navíc! Nástup je možný ihned.

Místo výkonu: Říčany-Jažlovice (doprava ZDARMA je zajištěna z Opatova a Říčan)

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • DVOUSMĚNNÝ provoz a volné víkendy
  • moderní a čisté prac. prostředí
  • stravenky ve výši 115 Kč od 1. dne
  • svozovou dopravu ZDARMA ze stanice metra Opatov a z Říčan

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu práce na 2 směny (6:00–14:15; 14:15–22:30)
  • věk 18+

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 25.000 Kč

Toplist