Práce: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ | Havlíčkobrodsko

lokalita: Jihlava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Máte zkušenosti s vedením účtárny ve výrobní společnosti? Pak rolujte myškou dolů – tohle by mohla být Vaše příležitost. Na naše stabilní oddělení účtárny hledáme nového vedoucího, který bude s radostí přinášet nové poznatky a třeba i nápady, jak naše MD/D kolonky osvěžit. Povedete tým účetních, takže zkušenosti vedoucího Vám nesmí chybět. Určitě se také neobejdeme bez angličtiny.

Co bude Vaším úkolem:

  • vedení týmu účetních na účetním oddělení
  • inovace našich současných procesů
  • řízení kompletního účetnictví společnosti
  • zpracování závěrek, DPH a dalších daní, daňových přiznání
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • správa a evidence majetku společnosti

POŽADAVKY:

  • ekonomické vzdělání
  • angličtina plynule slovem i písmem
  • min. 5 let praxe na pozici hlavní účetní / vedoucí účetního oddělení ve výrobní společnosti
  • znalost české účetní legislativy + IFRS
  • manažerské dovednosti, předchozí zkušenosti s vedením týmu
  • chuť rozvíjet vlastní tým, navrhovat inovace
  • MS Office pokročile
  • SAP velkou výhodou

BENEFITY:

  • stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • notebook, mobil
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • odborné vzdělávání
  • balíček dalších firemních benefitů (slevy, poukazy, sport, kultura, atd.)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Gebrtová Kamila

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist