Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Pracovník do skladu/ řidič VZV - MUŽI - Rožnov p.R

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Klára Jalůvková, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

  • manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
  • příjem, skladování a kontrola zásilek
  • odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
  • práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Co od Vás očekáváme:

  • platné oprávnění k obsluze VZV
  • praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 25 000,– Kč ( hrubého) + příplatky
  • bonusy, příplatky za přesčasy
  • práci pouze na ranní a odpolední směnu
  • stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • volné víkendy
  • dotované stravování 25,- Kč ( polévka, hl.jídlo a salát)
  • doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína
  • čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát