Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka výroby čokolády, Olomouc, HPP do kmene, až 35000

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Olomouc
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Potravinářství a krmivářství, Potravinářský dělník / dělnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.600 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 4. 2023

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Máte rádi čokoládu ? Sladkou vůni kakaa, kakaové hmoty ?

Udělejte změnu a přidejte se k nám. Pomozte nám při výrobě čokolády a čokoládových výrobků.

Jedná se o práci na linkách na výrobu čokolády a čokoládových výrobků podle zařazení ve třísměnném, 12-ti hodinovém nebo nepřetržitém provoze.

Snadná dostupnost do zaměstnání – jen pár minut z centra, vlaku, autobusu.

Náplň práce:

  • Práce se surovinami a recepturami na výrobu čokolády
  • Výroba čokoládových produktů

Co od Vás očekáváme :

  • manuální zručnost
  • chuť pracovat a učit se obsluhovat i složitější stroje
  • zodpovědnost a důraz na kvalitu
  • pravidelnost docházky
  • zkušenost z výroby výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost výběru práce od nejjednodušší po složitější na linkách (podle zařazení mzdové ohodnocení od 25 600 Kč/měs. – 35 000 Kč/měs.)
  • 25 dní dovolené
  • oběd jen za 25,– Kč
  • náborový příspěvek
  • práce ve třísměnném, 12-ti hodinovém (Po-Čt – denní a noční 12-ti hod. směny), nepřetržitém (2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volno) provoze
  • benefity – příspěvek na životní a penzijní připojištění, karta Benefit plus, Multi sport, příspěvek na dětskou výživu a vzdělání
  • zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně – pro Vás i svou rodinu
  • především stabilní zaměstnání a jistotu práce s možností profesního růstu a zároveň  zvyšování svého platu

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • Odolena Voda
  • Igepa CZ s.r.o.
  • 35 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Praha
    Benefity:
  • Služební auto

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

auto benefit benefity Bor den hodnocení inzerát IT Lom možnost nabídka nabídka práce nábor náplň práce nové odpověď odpovědnost ohodnocení Olomouc operátor otázky penzijní připojištění plat podnik pojištění práce připojištění příspěvek růst řízení směny sport stabilní volno výroba vzdělání zaměstnanec zaměstnání zařazení Zruč centra dny dovolené hmoty karta kontakt kov mzdové náborový náplň penzijní PR prodej profesní stroj výběr výroby zaměstnanecké zkušenost životní