Hledáme lidem práci Manpower

Exekutivní asistent/ka Plant Managera s dosahem do nákupu

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte v sobě tu správnou dávku energie, abyste podpořili vedení společnosti a stali se klíčovým členem týmu i nákupního oddělení? Hovoří za vás zkušenosti, díky kterým jste už samostatní a máte povědomí o procesu nákupu?

Pokud ano, můžete být právě vy tím, koho hledáme do automotive společnosti na Mladoboleslavsku.

Popis pozice:

  • Poskytovat vysokou úroveň chodu kanceláře vedení společnosti
  • Podporovat další členy manažerského týmu při organizaci týmových aktivit
  • Koordinovat komunikaci s interními a externími partnery
  • Aktivně se podílet na procesu nepřímého nákupu od tvorby nákupních objednávek po komunikaci s externími dodavateli
  • Spolupráce s centrem sdílených službeb
  • Práce v interních systémech pro zajištění služebních cest, vyúčtování výdajů

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s plněním agendy Executive Assistant, potřebujeme samostatného člověka, který si umí poradit
  • Znalost procesů nepřímého nákupu
  • Komunikativnost, diplomatické jednání
  • Aktivní znalost angličtiny, budete jednat se zahraničními dodavateli a také kolegy
  • Časová flexibilita
  • Pokročilá znalost Excel a Power Point, na této pozici jsou to každodenní pomocníci
  • Týmový hráč, protože u nás v tom nebudete sám/sama

Nabízíme:

  • Různorodou práci se zkušeným týmem
  • Prostor pro uplatnění dosavadních pracovních zkušeností
  • Konkurenceschopné mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala vás tato pracovní pozice? Máte k ní dotazy, nejste si jistý/á, že jste to právě vy?

Stačí, když se mi ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář a můžeme to společně a hlavně nezávazně probrat.

Těším se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Nusle, Praha
  • COVERDEAL HOLDINGS LIMITED, odštěpný…
Zveřejněno: 12. října
  • Mošnov
  • Mobis Automotive Czech s.r.o.
  • od 53 500 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • ALGECO s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 29. března
  • Napajedla
  • VP Partners Zlín, s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 3. prosince
  • Praha
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
  • Odolena Voda
  • Igepa CZ s.r.o.
  • 35 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays

Česká spořitelna, a.s., Marie Havlová, Alerta s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Věra Pietrasová, ARAMARK, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Partners Financial Services, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., HYGOTREND, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Česká pošta, s.p., TEJA CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., TREVOS, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., BARTON Market servis, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Mladá Boleslav, Celá ČR, Řepov, Kbel, Benátky nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Lysá nad Labem, Turnov, Nymburk, Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

AJ asistent auto Boleslav den dotazy email energie hledám hodnocení HR interní inzerát inzeráty IT kancelář kandidát Lom Luže manager manažer místa Most ohodnocení partner plat plnění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní pozice služební SOU společnost společnosti spolupráce strukturovaný životopis uchazeč uplatnění vedení vyšší zkušenosti znalost životopis agendy assistant člen díl dovolené externí jednání kov manažerské mzdové oddělení odpovědní Ostatní pomoc PR proces procesů profi případ přístup systém tým volná pracovní místa výdaj zahraniční zkušenost