Práce: Hledáte práci na dopolední směny s volnými víkendy? Volejte!

lokalita: Pardubice zadavatel: Lion Teleservices CZ, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nedaří se Vám skloubit osobní život s pracovním? Máte doma děti a hledáte zaměstnání, kde Vám zaměstnavatel vyjde vstříc s pracovní dobou? Chcete trávit volné víkendy a státní svátky bez starostí, s čistou hlavou a především se svojí rodinou?

Právě jste narazili na ideálního zaměstnavatele, který Vám umožní pracovat pouze na dopolední směny od pondělí do pátku. Nabízíme plný i zkrácený úvazek dle Vašich možností nebo brigádu! S výplatou na účtu můžete počítat nejdéle do 10. dne následujícího měsíce!

Hledáme komunikativní kolegy s uživatelskou znalostí na PC.

Náplní Vaší práce bude kontaktování zákazníků s nabídkou úrazového pojištění. Dále řešení jednotlivých dotazů a požadavků zákazníků.

Nabízíme Vám hlavní pracovní poměr (plný nebo zkrácený úvazek). Garantovaný základ 15 000,– + odměny do výše 10 000,–. Dále pracovní dobu od Po – Pá (Možnost pouze dopoledních směn! Víkendy a státní svátky VOLNÉ!). Místo výkonu práce na adrese Erno Košťála 870 v Pardubicích – Dubina.

Současně Vám nabídneme spoustu benefitů – například: stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny/němčiny, firemní snídaně, zvýhodněné volání, firemní akce a soutěže a v neposlední řadě také bonusy za doporučení nových kolegů ve výši až 15 000,–!

Jste ještě zaměstnání a v případě ukončení máte 2 měsíční výpovědní lhůtu?
Nevadí, počkáme na Vás..!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 25.000 Kč

Toplist