Supervizor výroby 47 000 Kč + skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Český Dub
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 40.000 – 47.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Organizovat a řídit činnosti výrobních linek
  • Odpovídat za plnění plánu provozu, výrobních příkazů na jednotlivé směny stanovených cílů na směnu
  • Vytvářet podmínky pro včasné odstraňování překážek a závad plnění plánu výroby a kvality, zavádět a uplatňovat nové metody řešení problémů s cílem snížit riziko vzniku neshodných dílů
  • Potvrzovat docházku a výsledky práce externích pracovníků
  • Dbát na dodržování BOZP
  • Zajišťovat nástupní školení na pracovišti a vstupní instruktáž nově přijatých zaměstnanců
  • Zodpovídat za dodržování 5S svého oddělení
  • Provádět hodnocení pracovníků a parametrů procesů včetně příslušných záznamů

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ vzdělání technické směru
  • Zkušenosti s vedením a řízením lidí min. 2 roky
  • Znalost práce na PC – balíček MS Office
  • Samostatnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
  • Práce ve třísměnném/nepřetržitém provozu pro tebe není překážkou
  • Je důležité, abys vynikal v komunikačních a prezentačních dovednostech

Co vše za to od náš dostaneš?

  • Krásné finanční ohodnocení 47 000 Kč (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Sportovní a relaxační aktivity
  • Dotované stravování – nenecháme tě hladovět
  • Věrnostní příplatky – vážíme si stabilních zaměstnanců
  • Výhodný mobilní tarif – můžeš volat do Alelůja
  • Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci
  • A hlavně super pracovní tým, který ti se vším rád poradí