Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí údržby, každoroční navýšení mzdy, benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherský Ostroh
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 42.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Máte zájem pracovat pro zavedenou, stabilní potravinářskou společnost, která Vám nabídne každoroční navyšování mzdy a spoustu dalších zajímavých benefitů? Orientujete se v technickém/strojním oboru, máte zkušenosti s vedením lidí a umíte anglicky? Pak nás určitě kontaktujte a staňte se členem našeho fajn týmu! Co Vás na této pozici čeká: - vedení úseku údržby strojů a týmu pracovníků údržby - zodpovědnost za chod strojů, analýza závad, řešení poruch - dohled nad plněním nastavených cílů - zodpovědnost za implementaci a funkčnost systému TPM (5S) - sledování nákladů na údržbu - reporting, spolupráce napříč odděleními Nabízíme: - každoroční navyšování mzdy - motivující mzdu de praxe a vzdělání - 7,5 hodinovou pracovní dobu - ranní směna - 5 dní dovolené navíc - cafeterii - příspěvek na zdraví/sport/relaxaci - naturální mzdu (slevy a dotace na nákup výrobků v podnikové prodejně) - možnost rekreace na podnikové chatě - dotované závodní stravování - hrazené očkování proti chřipce - zázemí zavedené potravinářské společnosti Požadujeme: - SŠ s technickým zaměřením - zkušenosti s vedením lidí - znalost MS office - komunikativní znalost AJ

  • Jičín
  • Jana Horáková
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. dubna
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Denisa Řeháková
Zveřejněno: 11. března
  • Ostrava

STAEG, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., OVO TRANS s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EUREGNIA, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Amikov job, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ZLINER s.r.o., Daniel Kopačka, Lidl Česká republika s.r.o., KOMA MODULAR s.r.o., Daniel Zemánek, HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DRIVESTONE a.s., VÍNO BLATEL, a.s., VIKING FROST s.r.o., UNI HOBBY, a.s., MESIT machinery, a.s., Ing. Monika Marková, 1.STRMISKA, s.r.o., Aquila toys & motorcycles s.r.o., peform Podolí s.r.o., SEVEZA spol. s r.o., GRETES s.r.o., FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., BISSOLO GABRIELE REP.CECA s.r.o., T Machinery a.s., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., Natures Care CZ s.r.o., PRECIZ, s.r.o., Město Hodonín, MONTGAS, a.s., Spálovský, a.s., JOGA LUHAČOVICE, s.r.o., Lazenskakava.cz s.r.o., ALUHA a.s., Dudr Tools s.r.o., ELYN ENERGIE a.s., Pozemní stavitelství Zlín a.s., Clear World s.r.o., ZELENKA Czech Republic s.r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., IKIN Furniture s.r.o., CHALUPA interiéry s.r.o., Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s., Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace, PSWNET Zlín s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace, INNOFILM s.r.o., Ing. Karel Kužela, Jimi Tore s.r.o., Kroměřížské technické služby, s.r.o., Henzély s.r.o., PILANA Metal s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., MAGSY, s.r.o., POKART spol. s r.o., JARO - kovovýroba s.r.o., Topič s.r.o., JAPAVO, spol. s r.o., STK CENTRUM VIZOVICE, s.r.o., WK IMPORT s.r.o., TRAMILI 68 spol. s r.o., MEDOKS, s.r.o., ALIKA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pokladní, HR specialista / specialistka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Vyškov, Celá ČR, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Hodonín, Zlín, Kroměříž, Hulín, Vizovice, Břeclav, Hustopeče, Nedakonice, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Podolí, okres Uherské Hradiště, Huštěnovice, Kudlovice, Moravany, okres Hodonín, Bílovice, Ratíškovice, Koryčany, Střílky, Napajedla, Zdounky, Luhačovice, Sazovice, Fryšták, Holešov, Slušovice, Horní Moštěnice, Všemina, Čelčice

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ analýza anglicky benefit benefity Bor den HR IT měření možnost mzdy náplň práce odpovědnost Office plnění podnik práce pracovní pracovník praxe příspěvek reporting sledování společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravování vedení vedoucí vzdělání zdraví zkušenosti znalost cíl člen dovolené kontakt kov náklad náplň navíc obor oddělení PC potravinář PR prodej report roční řešení směna stav stroj systém technické technický tým výše zájem závod zkušenost