Specialista elektro údržby – skvostná mzda a benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Co takhle se stát součástí stabilní společnosti, která se vypracovala z malé firmy až na mezinárodní společnost a je jedním z hlavních dodavatelů kogerenčních jednotek na zemní plyn i bioplyn?
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Elektro údržbáře do Jablonce nad Nisou. Chcete posunout svojí kariéru vpřed? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Elektro opravy strojů a zařízení
  • Zkoušení širokého sortimentu strojů a zařízení
  • Zajištění náhradních dílů a nářadí na opravy strojů

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SOU/SŠ – obor elektro
  • Praxe na obdobné pozici 2 roky
  • Zodpovědnost, pečlivost a pracovitost
  • Vyhláška 50 §6

Co Vám za to vše nabídneme?

  • Krásné mzdové ohodnocení – máte se na co těšit!
  • 3 zdravotního volna – sick days
  • Příplatky a bonusy
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Mobilní telefon a notebook – i pro soukromé účely
  • Možnost jazykových kurzů
  • Zvýhodněné mobilní tarify

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

  • Suchdol nad Lužnicí
  • Trenkwalder a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Třemošná
  • ČEPRO, a.s.
  • 25 400 – 27 400 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Zlín
  • ANC COMPONENTS s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Pardubice
  • Foxconn European Manufacturing Services…
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Pravčice
  • Wiegel Pravčice žárové zinkování s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Praha
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 7. prosince
  • Polička
  • TRADEtronic s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
  • Polička
  • Jílové u Prahy
  • N.A.D. New Aluminum Design s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Zlín
  • CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Úlehle
  • Zemědělské obchodní družstvo Němětice
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Turnov

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor CV elektro hlavní hledám hodnocení HR ISO IT job krásné kurz mezinárodní mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost mzda nad Nisou náplň práce odpovědnost ohodnocení pec pečlivost plat práce pracovní praxe příplatky řízení sick day SOU specialist specialista společnost společnosti stabilní stravenky tarif tarify telefon zdravotní díl firmy jazyk kontakt kov list mobilní mzdové náplň národní obor opravy PR pracovní příležitost příležitost rok součást stav stroj tým volna