Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Vedoucí střediska distribuce Havlíčkův Brod

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.300 – 26.500 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • vedení střediska distribuce
  • organizování, plánování a kontrola pracovních činností
  • spolupráce s ostatními středisky

Co od vás očekáváme?

  • komunikativnost, samostatnost
  • smysl pro týmovou práci
  • organizační a řídící schopnosti
  • zodpovědný přístup, spolehlivost
  • min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
  • znalost práce na PC

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • stabilní výdělek
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Bc. Lenka Nováková, tel.: zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňují informace
Pozice: Vedoucí střediska distribuce
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Na Spádu 3503, Žižkov, 580 01 Havlíčkův Brod
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný úvazek

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 18. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Špindlerův Mlýn
  • SpindlMAX, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Šumperk
  • Agentura PANCÉŘ s.r.o.
  • od 88 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Přeštice
  • International Automotive Components…
  • 19 421 – 20 861 Kč

DAKO-CZ, a.s., ALBAform CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., O.K. solution, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, OK Hydraulik s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu

Třemošnice, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Polná, Humpolec, Ždírec nad Doubravou, Hybrálec, Krucemburk, Jihlava, Polnička, Vysočina, Hlinsko, okres Chrudim

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Bor Brod činnost ČR den e-mail Havlíčkův Brod hlavní HR IT místo Most možnost náplň práce nová plán plánování podnik podnikání pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní poměr pracovní smlouva pracovní úvazek růst samostatnost smlouva SOU spolupráce stabilní trh práce úvazek vedení vedoucí výdělek vzdělání vzdělávání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní znalost životopis dny družstvo informace kolektiv kontakt kontrola kov list náplň odbor odborné odpovědný osobní Ostatní PC poměr požadované vzdělání PR profesní příjemné případ přístup schopnost schopnosti smluvní sociální součást střední trh tým vyučení vztah