Distribuční práce Havlíčkův Brod

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • kontrola zboží – kvalita zboží, kontrola barev a obalů atd.
  • práce se čtečkou
  • kontrola štítků dle dopravce

Co od vás očekáváme?

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • pracovitost
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • práce na zkrácený úvazek

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Jitka Teplá, tel.: zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: distribuční práce, práce na PC a pomocné práce v CHD
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Konečná 3503, Žižkov, 580 01 Havlíčkův Brod
Nejnižší požadované vzdělání: vyučení
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený úvazek