Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Řidič/ka popelářského vozu (řidičský průkaz sk. C)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 27.000 Kč
Kontakt Sabina Kasanová, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

  • hledáme šikovné řidiče s řidičským průkazem skupiny C (nebo E) na pozici řidiče/ky popelářského vozidla s nástupem přímo do kmene společnosti
  • lokalitně si zájemci mohou vybrat mezi Blanskem Modřicemi
  • hledá se na pozici řidiče svozového vozidla,který má k sobě dva pracovníky nebo také řidiče kontajnerového vozidla,který jezdí samostatně

Náplň práce:

  • řízení popelářského auta
  • dopomoc kolegům s nakládáním a vykládáním odpadu
  • péče o vůz
  • vedení záznamů o provozu vozidla

Co od Vás očekáváme:

  • platný řidičský průkaz sk. C (nejlépe i E)
  • kartu řidiče
  • spolehlivost
  • průkaz ADR výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • průměrnou mzdu 27 000 Kč/měsíc
  • 4 týdny dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • 100 Kč stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč
  • příspěvek na životní pojištění 500 Kč
  • flexi pass až 1000 Kč/měsíc
  • moderní nové auto značky Mercedes

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát