Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Řidič/ka popelářského vozu (sk. C nebo E)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Aktuálně hledáme řidiče a řidičky v Modřicích a Blansku. Nástup přímo do společnosti.

Náplň práce:

  • řízení popelářského auta
  • nakládka a vykládka
  • vedení záznamů o provozu vozidla
  • péče o vozidlo

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. C (nebo E)
  • spolehlivost
  • chuť do práce
  • průkaz ADR výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání přímo do kmene společnosti
  • pouze na ranní směnu
  • moderní auto Mercedes
  • průměrná mzda 27 000 Kč
  • 4 týdny dovolené + 2 dny sick day
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • flexi pas až 1 000 Kč

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 26. dubna
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • ŠÍP STAVING s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek doprava s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Ostrava
  • HRABINA TRANS s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • České Budějovice
  • LS sped s.r.o.
  • od 43 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Slaný
  • EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Habrovany, Vyškov
  • PPS Holding, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Olomouc
  • Moravská doprava s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • DONICAR s.r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Modřany, Praha
  • EQUANS Services a.s.
  • 30 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 15. května
  • Liberec
  • Electric European Buses s.r.o.
  • 20 000 – 50 000 Kč
  • MATEX HK s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Měník
  • REKOM Nový Bydžov, a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Chrudim
  • FARIN s.r.o. v likvidaci
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Všestary, Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Loděnice, Beroun
  • GZ Media, a.s.
  • od 19 440 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Česká Třebová
  • TYPOS BAR s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • KORADO, a.s.
  • Letohrad
  • VO Babák s.r.o.
  • od 25 500 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • Úřad práce České republiky
  • 24 100 – 34 370 Kč
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Mohelnice, Šumperk
  • Jiří Obr
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Hanušovice
  • Hanušovická Restaurační, s.r.o.
  • od 19 700 Kč

MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HELICAR a.s., Richter + Frenzel s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., MESSENGER a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

auta auto den hledám mzda náplň práce péče pojištění práce průměrná příspěvek řízení sick day společnost společnosti vedení zaměstnání životní pojištění dny dovolené náplň penzijní PR řidič týdny záznam životní