Hledáme lidem práci Manpower

PLC programátor (vhodné i pro juniory, Plzeň)

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Hrubá mzda 30.000 – 50.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií? Máte zkušenosti s PLC programováním nebo jste juniorní kandidát, kterého by zajímalo PLC programování? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • Konfigurace PLC HW a programování základního chování HW řídícího systému
  • Vizualizace včetně testování základních funkcí
  • Provádění 3D simulací provozu stroje
  • U juniorní pozice budete začínat na testování a upravování bezpečnostních prvků, budete se učit od seniorních kolegů programovat, a pokud půjde všechno dobře, stane se z vás brzy samostatný programátor PLC :)

Profil kandidáta:

  • Zkušenost na pozici PLC programátora (nebo motivaci stát se jím)
  • Znalost Simatic nebo Tia Portalu nebo Asimon
  • Znalost systémů pro dohled, řízení a sběr dat
  • Mírně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost práce na Home office
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)
  • Nové moderní pracovní prostředí
  • Profesní i osobnostní vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Prémie/bonusy ke mzdě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Plzeň
  • ARENIS s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Nusle, Praha
  • PS Office s.r.o.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Podivín
  • Mikro Trading a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Lednice
  • Spa Resort Lednice s.r.o.
  • od 21 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., O2 Czech Republic a.s., ARENIS s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., ABBAS, a.s., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ALGON PLUS - AUTO, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., REUS s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Zámečník / Zámečnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ anglicky bezpečnost bonus bonusy den dění doba flexibilní hledám home office HR HW chování inzerát inzeráty IT kandidát kurz místa Most možnost nové Office otázky Plzeň pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní prostředí programátor prostředí příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc uchazeč vhodné vyšší vzdělávání zkušenosti znalost doby dovolené firmy jazyk kov navíc osobnost penzijní penzijní pojištění PR pracovní doby prémie profesní profi program případ přístup součást stroj systém test volná pracovní místa závod zkušenost