Práce: Business Analytik pro oblast IT

lokalita: Praha zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zkušeného IT Business Analytika pro práci na tuzemských i mezinárodních projektech…

Vaším úkolem bude:

  • Příprava prací na IT projektech
  • Sběr požadavků na projekt, jejich analýza
  • Předání požadavků všem zúčastněným stranám
  • Kontrola požadavků dle zadaných možností klienta
  • Odhady pracnosti
  • Tvorba alternativních postupů ze strany IT
  • Konzultace pro klienta a IT (vývojové a testovací týmy, projektové manažery atd.)
  • Účast na návrhu architektury IT systémů

POŽADAVKY:
Vhodný uchazeč by měl splňovat následující kritéria:

  • VŠ vzdělání
  • Alespoň 4 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Zkušenosti z projektů implementace a vývoje aplikací
  • Dobrá znalost AJ
  • Velmi dobré komunikační dovednosti

BENEFITY:
Náš klient nabízí pestrou škálu firemních benefitů.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist