Oprava notebooků bez nočních směn | nástupní bonus 10.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava   Zobrazit na mapě
Firma Manuvia DreamJob s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace, Technik / technička IT, Dělník / Dělnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.700 – 31.000 Kč

Manuvia DreamJob s.r.o.

Nabízíme:

  • nástupní bonus 10.000 Kč
  • docházkový bonus 1.500 Kč
  • shift bonus 1.500 Kč
  • průměrný výkonnostní bonus 2.600 Kč
  • příspěvek na dopravu 500-1.500 Kč
  • týdenní zálohy ve výši 1.000 Kč
  • příspěvek na stravování 55 %
  • příspěvek na praní prádla
  • Multisport karta
  • možnost přivydělat si přesčasy
  • volné víkendy

Co budete dělat:

  • nalezení a oprava závady
  • otestování funkčnosti o provedení opravy
  • práce v sedě
  • DENNÍ SMĚNY (10:00-18:30)

Co potřebujeme od Vás:

  • manuální zručnost
  • znalost hardware, zkušenost s opravou/čištěním notebooků
  • ochota práce v čase 10:00-18:30

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování Závodní stravování

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. května
  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. května
  • Ostrava
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Ostrava
  • Stars Company s.r.o.
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 6. května
  • Holice
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 23 500 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Šumperk
  • LUNCHES s.r.o.
  • 29 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Hrabová
  • STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Hrabová
  • od 32 000 Kč
  • Liboc, Praha
  • DEREZA, společnost s ručením omezeným

Applus Czech Republic s.r.o., Comac jobs s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, O.K. solution, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Stars Company s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Lead - HR Services s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Webdesigner, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality

Celá ČR, Ostrava

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

bonus den možnost práce průměrný přesčas přesčasy příspěvek přivydělat sport stravování týden vedení víkend výkon znalost Zruč karta kov oprava opravy PR test vydělat výkonnost zkušenost