Vedoucí údržby s AJ (od 38.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Prostějov
Firma SUGESTO s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného pracovníka, který má praxi na pozici manažera údržby ve výrobní firmě a ideálně mezinárodním prostředí.
Mluvíte anglicky? Zašlete nám Váš životopis v ČJ i AJ!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za vedení celého oddělení údržby
  • Dohled nad činnostmi podřízených pracovníků
  • Nákup potřebných věcí v rámci údržby
  • Zodpovědnost za BOZP a PO v rámci oddělení
  • Zefektivňování procesů v údržbě, příp. výrobě

Požadujeme:

  • Min. 2 roky praxe na pozici manažera údržby ve výrobní firmě
  • Angličtinu – na pokročilé úrovni (ústní i písemná)
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost principů štíhlé výroby, metod a nástrojů – KANBAN, LEAN, 5S, TPM, atd.
  • Schopnost práce pod tlakem

Nabízíme:

  • Velmi dobrou zkušenost v mezinárodní firmě, která dynamicky roste
  • Práci v příjemném prostředí s novými stroji a mnoha zakázkami
  • Zaměstnanecké benefity vč. atraktivní mzdy s možným růstem
  • Odborné vzdělávání s možností osobního rozvoje
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita pracoviště: Prostějov

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Prostějov
  • Ochodek Estates s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Čelčice
  • ALIKA a.s.
  • 30 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Prostějov
  • MB TOOL s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Celá ČR
  • Manuvia Workforce, s.r.o.
Zveřejněno: 8. října
  • Praha
  • Česká unie sportu, z.s.
  • od 12 000 Kč
  • Nymburk
  • RE WORK-EU s.r.o. v likvidaci
  • od 95 Kč / hod
  • Středočeský kraj
  • Europa Workintense spol.s r.o.
  • Praha
  • Jihočeský kraj
  • Agentura Salvia, s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ anglicky benefit benefity Bor BOZP činnost den hledám HR IT manažer mezinárodní možnost mzdy náplň práce odpovědnost OZP plat práce pracoviště pracovní pracovník praxe Prostějov prostředí rozvoj růst SOU společnost společnosti vedení vedoucí vzdělávání zaměstnanec zaměstnání znalost životopis dobro kov lokalita náplň národní nástroj odbor odborné oddělení osobní PR proces procesů příjemné rok schopnost stroj technické údaj výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost