Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Všeobecná sestra do domácí péče - oblast Havl. Brod a Ledeč

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Zdravotní bratr / sestra
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Hledáme posilu do týmu Domácí zdravotní péče na hlavní pracovní poměr i dohody pro oblast Havlíčkův Brod a Ledeč nad Sázavou.

Náplň práce:

  • Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně 2 roky praxe práce ve zdravotnictví
  • Aktivní řidič sk. B
  • Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • TRESTNÍ BEZÚHONNOST

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000 – 50.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
  • Služební automobil
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Práce v přátelských týmech
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Možnost práce na dohodu o provedení práce
  • V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Havlíčkův Brod
  • Relief-rehabilitační centrum s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. března
  • Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod
  • 36 762 – 44 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. února
  • Jihlava
  • Nemocnice Jihlava, příspěvková…
  • 38 980 – 41 380 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Jihlava
  • Integrované centrum sociálních služeb…
  • 30 400 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Ledeč nad Sázavou
  • MUDr. Jan Maštálka
  • 100 000 – 300 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • od 65 000 Kč
  • Hlinsko, Chrudim
  • Zelenková Naděžda
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Domov seniorů Drachtinka
  • 25 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Kamenice, Jihlava
  • MUDr. Silvia Pollaková
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Brno
  • CSB s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 15. prosince
  • Kladno
  • CARGO CARE s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příbram
  • PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.
  • 27 000 – 28 500 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu

Město Chotěboř, AULO MJCZ s.r.o., FOKUS Vysočina, z.ú., TeamPrevent-Santé, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod, Relief-rehabilitační centrum s.r.o., Oftex, s.r.o., Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace, Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace, Domov Černovice - Lidmaň, příspěvková organizace, Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina, Stomatologie NOBEL s.r.o., MUDr. Jan Maštálka, Domov seniorů Seč, s.r.o., SANATORIUM TOPAS s.r.o., Zelenková Naděžda, Sdružená ambulantní péče Pardubice s.r.o., Domov seniorů Drachtinka, MUDr. Silvia Pollaková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Lékař / Lékařka, Psycholog / Psycholožka, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Zdravotní bratr / sestra, Zdravotní instrumentář / instrumentářka, Personální manažer / manažerka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Chotěboř, Celá ČR, Havlíčkův Brod, Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou, Seč, okres Chrudim, Hlinsko, okres Chrudim, Kamenice, okres Jihlava

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ auto automobil Brod den doba dokumentace domácí flexibilní Havlíčkův Brod hlavní hledám hodnocení HR IT Ledeč Ledeč nad Sázavou loajalita Luže mobil Most možnost nad Sázavou náplň práce NDA ohodnocení péče pečlivost práce pracovní pracovní doba pracovní poměr praxe prostředí samostatnost služební služební auto společnost společnosti stabilní úvazek vedení všeobecná všeobecné výhody výkon vyšší vzdělání vzdělávání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnavatel zdravotní zkrácený úvazek znalost znalosti dar dohody dokument dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti mzdové náplň oblast PC poměr PR práce ve zdravotnictví přátelský příjemné případ rok řidič standard tým zaměstnanecké zdravotní péče zdravotnictví