Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí balící linky

Lokalita Rajhrad
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Právě rozšiřujeme tým, přidej se k nám. Jedná se o 2 směnný provoz (5:45-14:00 a 14:00-22:15 hod.).

Místo výkonu práce: Rajhrad nebo Syrovice. Svoz z Brna zdarma!

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za provoz a hlášení aktuálního stavu balící linky.
  • Udržování optimálního množství materiálu v balící lince.
  • Údržba zařízení podle návodu - zaučíme.
  • Kontrola a dohled.

Profil kandidáta:

  • Ovládáš český jazyk na úrovni min. B1 – dokážeš číst v manuálech a psát zápis údržby.
  • Jsi manuálně zručný/á.
  • Máš technické myšlení – dokážeš se orientovat v manuálech.
  • Zkušenost ve strojírenství výhodou, nováčky zaučíme.
  • Poradíš si s údržbářskou prací či výpomocí ve skladu.

Nabízíme:

  • Mzda ve složení měsíčně: 25 000,- Kč fixní část mzdy + 6 000,- Kč bonus za pravidelnou docházku a výkon
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 500 Kč na volnočasové aktivity nebo Multisport se slevou
  • Celofiremní akce
  • Výroční bonus, odměny za odpracované roky
  • Zaměstnanecké slevy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Havlíčkův Brod
  • Amylon, a.s.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Brniště
  • Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • 29 200 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • JH GROUP, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Tuchoměřice
  • Jobs Around the World B.V., odštěpný…
  • 11 000 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Brniště
  • 16 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Bruntál
  • Macco Organiques, s.r.o.
  • 21 000 – 23 700 Kč
Zveřejněno: 22. října
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Karlovice, Semily
  • ZEA Sedmihorky, spol. s r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • 25 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Uherské Hradiště
  • Kuřata Siman s. r. o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
Zveřejněno: 23. srpna
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 21. října

O2 Czech Republic a.s., EK-INDUSTRY, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o., CPI Moravia Books s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., TRIDO, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., RAMI CZ s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., MND Drilling & Services a.s., HR Direct s.r.o., ALPS Electric Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Adamov, okres Blansko, Modřice, Pohořelice, okres Brno-venkov, Brumovice, okres Břeclav, Blansko, Čejč, Vyškov, Kyjov, okres Hodonín, Břeclav, Lužice, okres Hodonín, Boskovice, Sebranice, okres Blansko, Znojmo, Bzenec

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ akce aktuální bonus český HR inzerát inzeráty IT kandidát místa místo mzda mzdy nabídka návod nová odměny odpovědnost postup pozice práce pracovní pracovní místa Rajhrad řízení sklad SOU společnost společnosti sport stravenky uchazeč vedoucí volno výkon vyšší zaměstnanec zdarma Zruč cafeterie dar firemní jazyk kontakt kontrola linky materiál místo výkonu práce myšlení pomoc PR profi případ přístup roční rok stav stroj strojírenství technické tým volná pracovní místa zaměstnanecké zkušenost