Hledáme lidem práci Manpower

CNC operátor – soustružník

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

Popis pozice:

  • Aktivní obsluha CNC soustruhu
  • Precizní nastavení a fixace obrobků
  • Výběr optimálních řezných parametrů a nástrojů pro dokonalé obrábění
  • Úprava programu dle aktuálních potřeb a provedení případných korekcí
  • Důkladné měření jak obrobených, tak hotových dílů
  • Zručná manipulace s obrobenými díly
  • Kvalitní kontrola výrobků po dokončení obrábění

Profil kandidáta:

  • Znalost výkresové dokumentace a schopnost precizního obrábění a měření přesných dílů
  • Neústupnost v dosažení maximální kvality
  • Spolehlivost a pečlivost v každodenní práci
  • Otevřenost a schopnost učit se novým dovednostem
  • Ochota pracovat přesčas, když je to zapotřebí
  • Výhodou je znalost práce na soustruzích MAZAK 400II, SPU40, SUA 150, PUMA 700LY

Nabízíme:

  • Práce v třísměnném provozu na HPP (Hlavní pracovní poměr)
  • Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou
  • Mzda odpovídající vašim zkušenostem + odměny a prémie
  • 25 dní dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku
  • Široké spektrum benefitů, včetně stravenek, příspěvku k penzijnímu připojištění, příplatků za práci přesčas, a odměny za váš aktivní přístup k práci
  • Možnost neustálého profesního rozvoje, abyste mohli růst společně s námi

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Podolí, Uherské Hradiště
  • Ztronic s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Liberec
  • Liberecké strojírny s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Plzeň
  • Technocrane s.r.o.
  • od 33 600 Kč
Zveřejněno: 13. srpna
  • Opava
  • S-PRASEK s.r.o.
  • 130 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 12. prosince
  • Olomouc
  • Mgr. Taťána Netáhlová
  • 26 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Modřice
  • Bernex Bimetall s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. května
  • Liberec
  • 30 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Rousínov
  • Kovo Šmerda s.r.o.
  • 22 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Ostrava
  • Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Slavkov u Brna
  • LIKO-S industry, a.s.
  • 34 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Vracov
  • Josef Svitálek
  • 29 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Liberec
  • LIS - Liberec s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. prosince
  • Radiměř
  • MS ProTech s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. ledna
  • Ostrava
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Liberec
Zveřejněno: 28. června

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Rychvald, Martinov, Ostrava

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

AJ aktuální benefit den doba dokumentace EU hlavní hledám hodiny HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality měření místa možnost mzda nové odměny operátor pečlivost plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní poměr přesčas připojištění rozvoj růst SOU společnost společnosti uchazeč vedení vyšší znalost Zruč člen díl dokument dovednost dovolené inovativní kontrola kov kvalitní nástroj obsluha organizace penzijní poměr PR prémie profesní profi program případ přístup rok schopnost součást stav stroj tým volná pracovní místa výběr zkoušky zkušenost