Hledáme lidem práci Manpower

Technik elektro | Zajímavé mzdové ohodnocení

Lokalita Štramberk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zkušeného a spolehlivého technika elektro! Pokud máte příslušné zkušenosti v oblasti elektrotechniky a jste ochotni přijmout výzvu v dynamickém prostředí, pak byste mohli být tou osobou, kterou hledáme.

Popis pozice:

  • Zajištění efektivního plánu údržby a řešení poruchových stavů
  • Spolupráce s mistrem údržby
  • Spolupráce s kolegy při investicích
  • Příprava a zajištění realizace oprav a rozvojových plánů
  • Vytváření poptávek a následné uzavírání zakázek

Profil kandidáta:

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • Komunikativní znalost AJ - spolupráce na projektech se zahraničím
  • Řidičský průkaz sk.B - výhodou
  • Odborná způsobilost (dříve vyhláška 50), vedoucí elektrotechnik do 35kV
  • Orientaci v průmyslové automatizaci, znalost PLC systémů (Simatic S7), znalost SW vizualizace průmyslových procesů, orientace v ČSN, EN, ISO, CE normativech apod. (výhodou)

Nabízíme:

  • 13.plat
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dovolenou 10.400 Kč
  • samostatnou a různorodou práci s velkou mírou samostatnosti.
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Poskytnutí notebooku a mobilního telefonu.
  • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů a motivující finanční ohodnocení
  • Práce v jednosměnném provoze (ranní)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Elektromechanik

Nutně vás hledají
  • Milenov
  • Achenbach Systems s.r.o.
  • 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Kopřivnice
  • Trenkwalder a.s.
  • 50 000 – 70 000 Kč
včerejší
  • Frýdek-Místek
  • MOTORGAS s.r.o.
  • 44 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Blatno, Louny
  • JACER - CZ, a.s.
  • 21 500 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Holešov
  • Město Holešov
  • 26 600 – 37 170 Kč
  • Mohelnice, Šumperk
  • Duy Hoang Van
  • od 21 300 Kč

Achenbach Systems s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MOTORGAS s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., CZ LOKO, a.s., Idemia Czech s.r.o., Comac jobs s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Vývojář / Vývojářka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Milenov, Opava, Kopřivnice, Nový Jičín, Mošnov, Valašské Meziříčí, Bílovec, Frýdek-Místek, Paskov, Hranice, okres Přerov, Ostrava, Dolní Benešov, Bolatice, Slušovice, Přerov

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ auto benefit Bor elektro elektrotechnik hledám hodnocení HR inzerát inzeráty ISO IT kandidát místa mistr mobil Most ohodnocení plán plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa prostředí příspěvek rozvoj samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce technik telefon uchazeč vedoucí vyšší vzdělání zahraničí zaměstnanec zkušenosti znalost životní pojištění automat dovolené finanční mobilní mzdové norma oblast oblasti odbor odborná penzijní PR proces procesů profi projekt průmysl průmyslové průmyslový případ příprava přístup rok řešení stav systém technika techniky volná pracovní místa zaměstnanecký zkušenost způsobilost životní