Volné místo ve firmě IZOMAT stavebniny s.r.o.

Řidič Nákladního Automobilu / Skladník - Ústí nad Labem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma IZOMAT stavebniny s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Izomat stavebniny s.r.o. patří již více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli stavebních materiálů v ČR. Jsme ryze česká společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz.

IZOMAT stavebniny s.r.o. patří více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice. Jsme ryze česká rodinná společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz. Nehledáme pouze profíky v oboru, ale i nováčky s výraznou osobností, chutí do práce a ochotou učit se.

Pro pobočku v Ústí nad Labem aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU / SKLADNÍK.

Náplň práce:

  • rozvoz zboží
  • příjem a výdej stavebního materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • Požadujeme:

  • řidičské oprávnění sk. C + E
  • profesní průkaz řidiče
  • Bude se Vám hodit:

  • vazačský a jeřábnický průkaz
  • oprávnění na hydraulickou ruku
  • zkušenost s prací ve skladovém úseku nebo znalost stavebních materiálů
  • znalost manipulace s vysokozdvižnými vozíky
  • zkušenost s inventurami zásob
  • na zákazníka orientované vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitový systém Cafeteria
  • stravenky v hodnotě 150 Kč
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • nadstandardní pracovní oblečení
  • slevu na firemní výrobky a zboží
  • zázemí renomované společnosti
  • přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů

Termín nástupu: IHNED, popř. dle dohody

Místo výkonu práce: Okružní 1039/6a, 400 01 Ústí nad Labem

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

auto automobil benefit Bor česká den hledám hodnocení HR IT místo mobil nad Labem náplň práce NDA nová oblečení odpovědnost ohodnocení pojištění pojištění odpovědnosti práce pracovní příspěvek rozvoz růst sklad společnost společnosti stravenky Ústí nad Labem výkon zaměstnanců zaměstnavatel znalost dar dohody dovolené finanční firemní kolektiv materiál místo výkonu práce náklad náplň obor oprávnění osobnost Ostatní penzijní penzijní pojištění PR prodej profesní přátelský řidič řidičské oprávnění standard stav stavební systém termín tým výraz zákazník zkušenost