Hledáme lidem práci Manpower

Provozní elektrikář, náborový bonus 50 000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zkušeného a spolehlivého provozního elektrikáře pro naši dynamickou firmu.

Tato pozice je klíčová pro udržení spolehlivého provozu našich elektrických systémů a zařízení v průmyslovém prostředí.

Pokud máte silné elektrotechnické dovednosti, schopnost rychle reagovat na poruchy a vášeň pro udržování bezpečného a efektivního provozu, rádi bychom vás přivítali ve našem týmu.

Nástup přímo do kmene společnosti!

Popis pozice:

  • Samostatně pracovat na odstraňování poruch výrobního zařízení (HMI panely, fr.měniče do 400kW / Simoreg, Simovert, PLC)
  • Pro diagnostiku poruch využívat PLC systémy zařízení
  • Provádět preventivní kontroly a opatření
  • Připravovat a opravovat náhradní díly

Profil kandidáta:

  • Vyučení v elektro směru
  • Znalost a zkušenost s prací s PLC (Siemens, Allen Bradley, apod.)
  • Znalost a zkušenost s průmyslovými sítěmi (Profibus, Profinet, Modbus apod.)
  • Praxi na obdobné pozici v délce alespoň 2 let
  • 194/2022 Sb. (bývalá Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (třísměnný nebo nepřetržitý)

Nabízíme:

  • Práci rovnou v KMENI s jistotou dlouhodobé spolupráce
  • Mzdu od 35000 Kč měsíčně
  • Prémie až 21% každý měsíc
  • 13. a 14. plat
  • 1500 Kč docházkový bonus každý měsíc
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Program Benefit Plus, Multi Sport, Benefit ELA a další
  • Místo pracoviště Ostrava s výbornou dostupností (vlak, MHD), pro zaměstnance mimo region možný příspěvek na ubytování
  • Práci v dobrém, stabilním týmu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte nám svůj aktuální životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Rýmařov
  • RD Rýmařov s. r. o.
  • od 16 200 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. prosince

O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., CZ LOKO, a.s., Idemia Czech s.r.o., Comac jobs s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

aktuální benefit bonus Bor elektrikář elektro event hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát měsíc místa místo Most nabídka nábor nepřetržitý Ostrava penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracoviště pracovní pracovní místa pro zaměstnance prostředí připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce sport stabilní ubytování uchazeč vyšší znalost životopis bezpečné díl dovednost dovolené elektrický kontroly kov náborový náhradní díl náhradní díly odpovědní penzijní PR prémie profi program průmysl průmyslové průmyslový případ příspěvky přístup region schopnost systém systémy technické tým volná pracovní místa výrobní vyučení závod zkušenost životní