Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor/ka strojů, až 37.000 Kč,nást.bonus 20.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 37.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. Náplň práce: - zpracovávání plechových dílů dle zakázek - obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování) - osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástroji Místo výkonu práce: Pelhřimov Nabízíme: - nástupní mzdu 30-31.000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe - náborový příspěvek 20.000 Kč navíc - stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě - 5 týdnů dovolené - permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum) - penzijní připojištění - nástup přímo do kmenového stavu společnosti Požadujeme: - vyučení v tech. oboru nebo alespoň malou praxi se stroji - orientaci ve výkresové dokumentaci - základní znalost práce s počítačem - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy)

  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kopřivnice
  • VOJMAR s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. května
  • Pec pod Sněžkou
  • Regata Čechy, a.s.
  • 19 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. dubna
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Třeboň
  • RADOSTA CZ s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Vojtěch Javůrek, Jobs Contact Personal, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Dolní Cerekev, Hybrálec, Světlá nad Sázavou

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Rekvalifikační kurzy v kostce

agenturní zaměstnávání auto benefit benefity bonus Bor hledám HR IT masáže místo možnost nábor náplň práce nové operátor paušál Pelhřimov penzijní připojištění pojištění postup práce praxe připojištění příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravenkový paušál stravování vhodná víkend volno výkon vysoké zaměstnání zaměstnávání znalost agent automat centrum díl dokument dovolené kariérní kov masáž místo výkonu práce náborový náplň nástroj navíc obor obsluha penzijní počítač PR program stav stroj vyučení závod