Technolog v automotive

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Hledáte práci ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu a motivačním platovým ohodnocením?

Pro našeho klienta, který je světovým lídrem v automotive, hledáme šikovného Technologa/Technoložku!

Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmysl a komunikace v angličtině pro Vás není problém, je tato nabídka přesně pro Vás!

Popis pozice:

- Sestavování technického zadání na stroje, přípravky a zařízení

- Určování optimálních výrobních strojů, zařízení a nástrojů

- Neustálá snaha o zlepšování technologických procesů a přípravků

- Spolupráce na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště

- Zodpovědnost za zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií

- Spolupráce na zavádění navržených opatření

Profil kandidáta:

- Středoškolské vzdělání technického směru

- Praxe z automobilového průmyslu alespoň 3 roky

- Anglický jazyk úroveň B2 (komunikace na denní bázi)

Nabízíme:

- Motivační finanční ohodnocení

- Týden dovolené navíc

- Závodní stravování

- Podpora v kariérním růstu (vzdělávací kurzy a školení)

- Přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?